Skocz do zawartości

Okładka na notes.


liare

Polecane posty

Lihitab już dotarł i jestem ogólnie zadowolony.

Typowa materiałowa (Codura) okładka jest przyjemna w dotyku. Umieściłem w środku gruby notatnik A5 w twardej oprawie o grubości prawie dwóch centymetrów + notes reporterski Oxforda i jest dobrze :)  

Zmieścił się też dodatkowo zeszyt Rodii (48 kartek)  bez żadnego ścisku ale nie jest to już najlepsze rozwiązanie - Lihitab jest raczej zaprojektowany do użytkowania dwóch zeszytów/notesów. Świetnie się sprawdzi np z dwoma grubymi notatikami Moleskine w miękkich okładkach.

W zestawie był dołączony spiralny notatnik z kilkoma kartkami do którego można dokupić dodatkowe uzupełnienie. Naprawdę fajne, ultralekkie i pojemne rozwiazanie dla tych co lubią podobne segregatory - ja za tym nie przepadam bo połączenie utrudnia mi pisanie.

Dodatkowe kieszonki to miejsce na kalkulator, wizytówki, kartki 3m. Kieszonki z przodu są dość pojemne, podoba mi sie głęboka kieszeń na pióro - bez problemu połknęła prawie całe moje Hero 616 Jumbo (można nie używać klipsów).

 

Po umieszczeniu obydwu notatników otrzymałem całkiem grubaśny pakunek ale ogólnie jest to rozwiązanie dość praktyczne bo mam dwa notatniki + pióro i jakieś drobiazgi pod ręką. Mogę to wsadzić do torby czy też zabrać w ręku bo materiał jest wytrzymały i niebrudzący.

Z dwoma zeszytami będzie to wszystko odpowiednio chudsze - sama okładka ma mniej wiecej grubość wspomnianego zeszytu Rodii.

Są tam też oczywiście dwie sztywne wkładki wiec można bez problemu "pisać na kolanie" w miękkich zeszytach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę

Link do aukcji na Amazon gdzie jest kilka dobrych zdjęć:

https://www.amazon.co.uk/LIHITLAB-Smart-Multifunction-Cover-Notebook/dp/B00BBNNYF8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1480363497&sr=8-2&keywords=LIHITLAB+smart

 

Świetna Recenzja na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=HPVmoROaAAE

 

Kilka moich pstryków - pora już późna, światło słabe ale nie lubię niczego odwlekać...

 

Dość gruby notatnik - 120 stron w twardej okładce, zeszyt reporterski Oxford 98 stron i zeszyt Rhodii 48 stron.

Do ścisku brakuje jeszcze spokojnie ze 30 stron ale jest to tylko dobre rozwiązanie raczej na czas transportu bo trzeci zeszyt trochę przeszkadza w użytkowaniu pozostałych.

 

IMG_0360_Fotor.jpg

Moje ulubione rozwiązanie czyli zeszyt reporterski i notatnik

IMG_0361_Fotor.jpg

Wersja light ;)

IMG_0362_Fotor.jpg

I dwa cienkie zeszyty w okładce.

IMG_0365_Fotor.jpg

Niepotrzebnie fotografowałem okładkę z umieszczonym piórem bo ono sporo ją pogrubia optycznie.

Do porównania na wszystkich fotkach umieściłem nabój krótki międzynarodowy.

 

@Mery Lihit Lab jest faktycznie poprawną nazwą ale w necie często występuje błędna pisownia  - warto sprawdzić obie wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 konkretny pakunek zaprawdę, dzieki bardzo :)

 

Ten mój notatnik jest wyjątkowo gruby - jego odpowiednik Moleskine w miękkiej czy nawet twardej okładce jest wyraźnie cieńszy. Nawet dwa Oxfordy (2 razy po 98 kartek) były by cieńsze co widać na zdjęciu.

 

Czasem bywają podobne notesy w sklepie wszystko za 1.5 euro ;) Papier ma chyba gramaturę 80 i dobrze się w nim pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...