Skocz do zawartości

Zabawa piórem z superfleksem...


RRR

Polecane posty

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 597
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Być może... ale nie w obecnej formie działania tych algorytmów, które miksują to co już istnieje. Być może pewnego dnia jednak uda się w tych algorytmach zakodować coś na kształt wyobraźni. Prawdziwe AI prawdopodobnie powstanie w sposób nieoczekiwany i samorzutny. AI w obecnej formie jest jednak odtwórcze, co oczywiście nie przeszkadza mediom i opinii publicznej gloryfikować tę nowinkę i piać wniebogłosy, nawet na widok grafik, które nie wzbudziły by emocji, gdyby wyszły spod ręki człowieka.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźnia też jest wypadkową wielu czynników. Miedzy innymi pamięci. Myślę, że prawdziwa kreatywność pojawi się u AI, która zyska świadomość, osobowość. Subiektywny punkt widzenia. Czyli w pewien sposób zacznie być niedoskonała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/7/2022 at 9:24 AM, RRR said:

To była rozgrzewka przed drugą częścią komiksu Terra Incognia. Dzięki :) Swoją drogą, ukazało się wznowienie mojego debiutu – poszerzone o dwie historie, odświeżone, w większym formacie, z nową oprawą graficzną.

Nie reklamowałem wcześniej, teraz jest okazja. Zapraszam!

9788367360104.jpg

Gdzie można to nabyć oraz zobaczyć szczegóły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem też przy okazji "Retro". 

Ogólnie nie czytuję komiksów, ale kreska w Twoich mi pasuje, więc choćby dla samych grafik kupię :) 

Przyznaję, że sądziłem, że to jest jakieś 'chałupnicze i hobbystyczne' wydanie, a tu proszę - pełnowymiarowe, komercyjne i profesjonalne dzieło :)

Edytowano przez NimnuL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególny brak podziękowań idzie dla Orlen Paczka - ta firma musi mieć ścisłe konotacje z Pocztą Polską, sądząc po czasie dostawy, która bez kozery przekroczyła 4 dni robocze. W tym czasie Inpost dostarczył 3 przesyłki robiąc to poniżej 24h. 

No ale w końcu dotarło, a mogli zgubić "i co im pan zrobi?". Terra-1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Pocztą Polską mam przeboje od lat. W moim poprzednim miejscu zamieszkania, listonosz przestał w ogóle odwiedzać mieszkańców :D Zawiadomienia z sądów, umowy - nic nie dochodziło. Ja rozumiem, że oni skandalicznie mało zarabiają i jest to jakś forma protestu. Ale dlaczego obrywają zwykli obywatele? Może to nie jest protest, tylko zemsta na bliźnich - w imię zasady, ze skoro mi jest źle, to innym też ma być źle. Dzień świra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...