Skocz do zawartości

Parker Frontier - skuwka


M00ney

Polecane posty

Witam. Jakieś 3 lata temu dostałem na gwiazdkę w/w Frontiera. Szaro-grafitowy plastikowy korpus, czarna sekcja i stalowa skuwka.

Długi czas nie mogłem się do niego przyzwyczaić, lecz gdy to się stało, nie mogłem przestać nim pisać. Jakiś czas temu jednak zgubiłem skuwkę. Zsunęła się z ławki wpadając do dziury w podłodze starego gmachu szkoły :D
I tutaj prośba do was o radę. Mocniej zacząłem się interesować piórami dopiero gdy dostałem na urodziny Watermana Graduate, ale nadal nie mam pojęcia, czy jest jakiś sposób na kupienie samej skuwki? Na allegro nic nie ma. Czy są jakieś sklepy internetowe gdzie mógłbym zakupić ową skuwkę? A może jakieś sposoby na zrobienie czegoś samemu?
Z góry dziękuję za pomoc

P.S.
To mój pierwszy post na tym forum, więc prosze o wyrozumiałość :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego skrótu w/w. Wyżej wymieniony zapisuje się tak: ww.

 

Co do skuwki, będzie bardzo ciężko dostać samą skuwkę. Częsci zamienne można owszem dostać, ale do droższych, lub bardziej powszechnych modeli. Nigdy w żadnym sklepie nie spotkałem skuwki do tego pióra. Jedynie jakby ktoś miał używanego Fronitera na części, albo jakbyś zapytał w sklepie czy mogą sprowadzić na zamówienie od producenta.

Edytowano przez Aventador13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...