Skocz do zawartości

Pióro forumowe 2016 - wyniki głosowania


ArielN

Polecane posty

Nie żeby coś, ale już koniec maja. Kumam, że to firma, że mają zlecenia po kilka (poprawcie mnie jeśli się mylę) tysięcy sztuk, a nie kilkanaście. No ale to już chyba przesada, co? Czy naprawdę kluby hobbystów są tak mało znaczące, że można je najzwyczajniej olewać? Czcigodni Admini, co dalej? 

Btw. Miał być dziś rekord temperatury, a u mnie deszczowo. Lipa - pogoda też ma nas w nosie. ;)

Btw. 2 Ferwor sesji trwa. Trzymajcie kciuki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Musimy zmienić koncepcję. Namisu robi fajne pióra, ale... komunikacja to jeden z filarów.

Pytanie do wszystkich zainteresowanych: chcecie drugą ankietę z wyłączeniem firm, które nie były zainteresowane współpracą? Rozważmy też dołączenie nowych propozycji (o ile przyjdą Wam jakieś do głowy - jest jeszcze sporo możliwości).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vermis napisał:

Może kupimy jakiś atrament na litry w 3 kolorach, wymieszamy, rozlejemy do kałamarzy i będzie legendarny "forumowy". :D

Atramentu forumowego też już dawno nie było, więc, gdy powstanie pióro, wybierzemy coś wspólnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Kleks said:

Eee... Myślę, że zwracanie się do Kaweco z taka prośbą, to by było chwytanie się tonącego brzytwy... Nam nie chodzi o "Też", tylko o coś unikalnego. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Ja mam już na pewien czas do Kaweco uraz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kleks napisał:

Eee... Myślę, że zwracanie się do Kaweco z taka prośbą, to by było chwytanie się tonącego brzytwy... Nam nie chodzi o "Też", tylko o coś unikalnego. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Mogliby zrobić taki recolor jak np. dla sklepu Seitz Kreuznach tylko w innym kolorze. Myślę że "też" było by fajnie - czekamy na forumowe pióro już prawie rok. Więc w takiej sytuacji może warto chwycić się chociaż tej brzytwy. Próbowaliśmy z bardziej "wykwintnymi" producentami, którzy ewidentnie odmawiają współpracy., a ludzie Kaweco powinni zrobić coś takiego.

Edytowano przez Aventador13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.06.2017 o 09:23, Aventador13 napisał:

"czekamy na forumowe pióro już prawie rok" 

Czysta prawda, jak dalej będziemy załatwiać (mówię też w swoim imieniu, bo się angażowałem tylko komentując, zamiast np. pojechać do Niemiec i coś załatwić od ręki), to widzę pióro Roku 2016 w roku 2026. Mam propozycję: zamówić (w Polsce) Kaweco : parzysty mix Kaweco Classic Sport Red i Kaweco Classic Sport White, do tego złote klipsy (do czerwonej skuwki), srebrne klipsy (do białej skuwki). Forumowy Zarzad wymiesza korpusy i skuwki -1 na 1. Do tego na korpusach grawer laserem, prosty z datą.

I... będziemy mieli... polskie (kolory idealnie pasują), nasze, Forumowe pióro, nie do podrobienia.

Oczywiście można to zrobic z VISCONTI Rembrandt Red i VISCONTI Rembrandt White. Albo innymi piórami za 500 Euro za sztukę. Ale po co?

Mi pasuje: Kaweco Polish Edition Bialo-Chervone.

Jak pomysł się nie spodoba, sam taki zestaw sobie zrobię, wygraweruję i... bedę zadowolony.

 

 

 

Edytowano przez Topaz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...