Skocz do zawartości

Pióro forumowe 2016 - wyniki głosowania


ArielN

Polecane posty

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 171
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Trochę sie od listopada pogubiłem, więc czy nadal mówiny o Namisu Nova Aluminium " aircraft-grade aluminium with a scratch-resistant anodised finish in satin... "?

Jeżeli tak, to proponuję wybór koloru i szybkie głosowanie nad kolorem wykończenia (anodowania) i zamawianie. Już jest maj (jest, jak wszystko się sfinalizuje :) będzie maj)

Ja wybieram wstępnie, do dyskusji kolor ciepły zielony.

 

091c00d1702ac18cmed.jpg

żródło: elbit.info.pl/barwienie-aluminium.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Topaz napisał:

Trochę sie od listopada pogubiłem, więc czy nadal mówiny o Namisu Nova Aluminium " aircraft-grade aluminium with a scratch-resistant anodised finish in satin... "?

Jeżeli tak, to proponuję wybór koloru i szybkie głosowanie nad kolorem wykończenia (anodowania) i zamawianie. Już jest maj (jest, jak wszystko się sfinalizuje :) będzie maj)

Ja wybieram wstępnie, do dyskusji kolor ciepły zielony.

 

091c00d1702ac18cmed.jpg

żródło: elbit.info.pl/barwienie-aluminium.html

Bardzo fajny pomysł. Ma tylko jedną poważną wadę - utrata gwarancji producenta, a zdarza się, że Namisu przeciekają.

32 minuty temu, emrzet napisał:

To nie jest najlepsza wiadomość.

Tak, to nie jest przyjemna wiadomość. Mam nadzieję, że uda się to jeszcze zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
2 godziny temu, Kleks napisał:

Cóż... Ja tam mogę poczekać, ale mam wrażenie, że oni nie traktują nas poważnie...

Namisu to młoda firma, która przeżywa gwałtowny rozwój dzięki Kickstarterowi. Podejrzewam, że mają ręce pełne pracy i nasze nieco nietypowe zamówienie wymaga więcej czasu niż Namisu ma.

Poczekajmy, zobaczymy. Zapowiada się fajny efekt :), więc chyba warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
32 minuty temu, zozzy napisał:

Nasal nic nie wiadomo? :(

Na razie wiadomo, że nie wiadomo, czy anodowanie będzie możliwe w przyziemnej cenie. Dajmy sobie jeszcze kilka tygodni. Jeśli projekt pióra forumowego wykonanego przez Namisu nie przyspieszy, będziemy musieli zmienić koncepcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
4 godziny temu, Radek. napisał:

Hej :)

Jakieś wieści??

Hej Radek,

Namisu zamilkło na dobre. Miałem nadzieję, że początek maja coś zmieni, ale zdaje się, że będziemy musieli uruchomić plan B. Dobra komunikacja przy takich projektach to podstawa. Spróbujemy jeszcze raz zapukać do drzwi w najbliższych dniach i jeśli się nie uda, zastanowimy się nad kolejnymi krokami.

Namisu robi fajne pióra, więc szkoda rezygnować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak będę się upierał, że oni nie traktują nas poważnie. Powiedzmy sobie szczerze, czy fakt że promują nowe pióro, albo są młodą firmą, rzeczywiście oznacza, że nie znaleźli pieprzonych pięciu minut, by nam odpowiedzieć? To jest brak szacunku dla klienta. No... Chyba, że największe forum dotyczące wiecznych piór, w kraju, który leży w środku Europy, to jest dla takiej firmy ch.. Nie usprawiedliwiałbym ich i nie chcę więcej słuchać usprawiedliwień. Mam ich gdzieś! Niech spadają na drzewo! Moim piórem 2017 jest Jinhao 992. Bez łaski, bez sztucznie wymyślanych trudności, bez udawania. Pióro forumowe 2016? Se weźcie. Ja już nie chcę. Nie lubię, jak ktoś się zachowuje wobec mnie, jak pie...na Hiacynta Bukiet. Nie mają czasu? To niech się walą!

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa :(

Ostrzyłem sobie zęby na forumowe Namisu i miałem nadzieję podobnie jak @visvamitra, że zaraz po wypuszczeniu ebonitowego, będzie można składać zamówienia.

A miało być tak pięknie... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...