Skocz do zawartości

Pióro forumowe 2016 - wyniki głosowania


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 171
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zdziwienia nie ma, spodziewałem się raczej, że polski dystrybutor zgodzi się na zrobienie, w ramach zejścia 1% z marży, grawer laserem na skuwce (koszt jakieś 2,50 zł/szt.). Czy nie takiego pióra się spodziewaliśmy? Ja dalej jestem za uznaniem zwycięstwa TWSBI Eco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na odpowiedzi od pozostałych firm. Zobaczymy jakie będą możliwości. Pióro zrobione specjalnie dla nas to zawsze ciekawsza propozycja niż model ogólnie dostępny znakowany grawerem. Chociaż i tego nie ma co wykluczać, bo ma swój urok - forumowy pomysł, forumowe wykonanie i forumowi właściciele :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się, lubię to mieć ;). Interesujące, jakie opcje personalizacji zostaną zaproponowane - pewnie gama dwóch kolorów etui. A tak poważniej, to również Orion Namisu wydaje się ciekawy - w mojej opinii bardziej futurystyczny niż minimalistyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to pióro podoba. I wiecie co? nie obchodzi mnie, kto wyprodukował stalówkę. Nie jestem aż takim malkontentem. Pióro jest piękne i nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł go zamówić. Głosowałem na niego i chcę go mieć :D

Pozdrawiam wszystkich pióromaniaków. Grześ

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namisu przygotowuje dla nas wycenę w przypadku różnych rodzajów indywidualizacji. Zobaczymy jakie wariacje ile będą kosztować. Potrzebują na to trochę czasu, bo część zadań robią z pomocą sąsiadujących manufaktur. Tymczasem dobra wiadomość: Namisu potwierdziło, że dla naszego projektu będą dostępne tytanowe stalówki.

 

:thumbup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytanowe stalówki cieszą się większą popularnością niż stalowe z dwóch powodów. Po pierwsze: właściwości. Są mniej sztywne, mają większy zapas sprężystości. Spójrz tutaj: http://youtu.be/SqRzZV36K_o?t=1037

 

Po drugie: wygląd. Przy stylistyce Namisu Nova tytanowa stalówka to wisienka na torcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...