Skocz do zawartości

Pióro forumowe 2016 - głosowanie


Thay

Wybieramy pióro PWF 2016  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz pióro PWF 2016

    • Bexley Stalwart
    • Conklin Durangraph
    • Franklin-Christoph 20 Marietta
    • Franklin-Christoph 66 Stabilis
    • Italix Churchman's Prescriptor
    • Karas Kustoms Ink
    • Karas Kustoms K
    • Kaweco AC Sport
    • Kaweco DIA 2
    • Lamy Safari PWF 2
    • Lamy Studio
    • Marlen Aleph
    • Montblanc 149
    • Monteverde Mini Jewelria Stripe
    • Monteverde Invincia Deluxe
    • Monteverde Intima
    • Monteverde Prima
      0
    • Monteverde Impressa Pearl
    • Namisu Nova
    • Nemosine Fission
    • Nemosine Singularity
    • Newton Pens Shinobi Urushi
    • Noodler's Neponset
    • Noodler's Ahab
    • Pelikan M200
    • Pelikan M400
    • Pelikan M605
    • Pelikan M1000
    • Pilot NamikiI Urushi Vermilion No. 20
    • Pilot E95
    • Platinum Plaisir
    • P. Marcinski - zestaw nabiurkowy
    • Samoróbka (musi się zgłosić forumowicz do zrobienia)
    • Sheaffer Sagaris
    • Sheaffer Prelude
    • Tactile Gist
    • TWSBI Eco
    • TWSBI Mini
    • Wahl Skyline
    • Wahl DecoBand


Polecane posty

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Żeby być fair to dodam, że moje  Namisu niekiedy przecieka. Atrament potrafi przedostać się szczelinką między spływakiem a korpusem i jak się chwyci za nisko to potrafi pobrudzić.

Nie wiem tylko, czy to kwestia pióra, czy mojej ingerencji - walczyłem z dopasowaniem konwertera a potem przekręcałem spływak, więc może przez to coś się rozszczelniło. Zabieram się od dawna żeby to sprawdzić i jakoś nie mam okazji :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wypowiedziałem (mówiąc "też" mam na myśli wpis Dapiego) w sprawie pióra Karas, ale mój wpis został usunięty. Czyżby nie wolno było powiedzieć złego słowa na pióro, które jest czyimś faworytem? Nie zostałem poinformowany, dlaczego mój wpis i opinia o tym piórze zostały usunięte, a nie używałem wulgaryzmów, ani nie robiłem kryptoreklamy. So whats up?

Jeśli ktoś chce wiedzieć, co mam do Karas, to powtórzę:  Nie podoba mi się wciskanie ludziom kitu rodem z telezakupów, np na latarki, które wyglądają, jak jakaś część wymontowana z czołgu Abrams, i oczywiście są używane przez wszystkie siły specjalne... Moim zdaniem pióra Karas bazują na tej samej idei, a ich ordynarny wygląd i te wielkie śruby na klipsie, to potwierdzają. Jasne... Weźmy zwykły telefon, umieśćmy go pomiędzy dwoma płytami niezabezpieczonej antykorozyjnie stali, skręconymi śrubami imbusowymi o gwincie metrycznym M8, z wstawioną szybą antywłamaniową 10mm i wciśnijmy klientom kit, że takiego właśnie telefonu używa Rambo... Przecież to pióro nie ma nic do zaoferowania, poza takim właśnie kitem! Chceta, to usuńta mój wpis jeszcze raz. A nie chceta, to kupujta te "naboje".

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc, że mnie trochę ponioslo, masz na myśli ten wpis, czy ten poprzedni, którego już nie ma? :)  Nie, ja się wcale nie denerwuję, ani mnie nie poniosło. Nie jestem koniem :D

Po prostu wyraziłem swoje zdanie i tyle. I owszem, zgadzam się z tym, że każdemu ma prawo się podobać wszystko. Również to, co nie podoba się mnie. Nawet pióro w obudowie z ocynkowanej rury z gwintami 3/4 cala, uszczelnionymi pakułami, o wadze 1,5 kg :D   I nigdy nie byłem bardziej wyluzowany, niż teraz :D Pozdrawiam wszystkich.

 

P.S. Takie na przykład Kaweco Brass Sport jest zrobione z niemalowanego mosiądzu, jest ciężkie i raczej masywne, ale ma klasę. Nie każde ciężkie metalowe pióro z mosiądzu ma klasę... Bo zrobić pióro z klasą, to trzeba umieć...

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłania się faworyt.

Jeżeli dobrze zrozumiałem zasady, każdy może głosować 1 (słownie: jeden) raz.

Będę się cieszył z każdego wyniku. Jest...146 stron zarejestrowanych użytkowników, 71 osób już głosowało, demokracja wygra :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłania się faworyt.

Jeżeli dobrze zrozumiałem zasady, każdy może głosować 1 (słownie: jeden) raz.

Będę się cieszył z każdego wyniku. Jest...146 stron zarejestrowanych użytkowników, 71 osób już głosowało, demokracja wygra :).

 

Ja nie oddaję głosu z dwóch powodów (kolejność niewiążąca):

1. Ledwo co się zarejestrowałem. Głupio by mi było już na starcie wpływać na decyzję o takiej sprawie jak pióro forumowe 2016.

2. Co chyba ważniejsze- i tak w chwili obecnej pieniędzy raczej nie wyłożę, więc oddawanie głosu byłoby z mojej strony zwykłą bezczelnością.

Edytowano przez Fiamat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ArielN unpinned this temat
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...