Skocz do zawartości

Pióromaniak już na Instagramie


_Pióromaniak_

Polecane posty

Pióromaniak już na Instagramie.

Już? Chyba - nareszcie.

 

Dobrze napisane Kuk. Też czekałem...

 

@Magda Marcin Świetni jesteście i muszę Was odwiedzić w sprawie rocznicowej puszki Travelersa kryjącej to mini cudo. Może jeszcze jedno pióro dodatkowe dobiorę. Lamy już jest, Pilot kusi... albo AlStar one more time :wub:  :D:P Do trzech razy sztuka... Ups, to będzie już czterech razy sztuka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sklep prowadzicie i cieszy mnie, że jest w Polsce taki >>zachodni<< standard. Popatrzę z przyjemnością czekając na listonosza z moim zamówieniem.

 

Dzięki za opinię i zamówienie! Paczka z pewnością sprawi Ci wiele frajdy z piór, atramentów i papieru. Poprosiłeś o bardzo ciekawy miks dający świetny, dla pióromaniaka, efekt  B)

 

Pióromaniak już na Instagramie.

Już? Chyba - nareszcie.

 

Aż żałuję, że nie udało nam się odpalić Instagramu wcześniej :). To było spore wyzwanie. Napisaliśmy o tym trochę więcej w naszej wiadomości na blogu Pióromaniaka. Dzięki Kuk!

 

Dobrze napisane Kuk. Też czekałem...

 

@Magda Marcin Świetni jesteście i muszę Was odwiedzić w sprawie rocznicowej puszki Travelersa kryjącej to mini cudo. Może jeszcze jedno pióro dodatkowe dobiorę. Lamy już jest, Pilot kusi... albo AlStar one more time :wub:  :D:P Do trzech razy sztuka... Ups, to będzie już czterech razy sztuka...

 

Dzięki Krystian! Mini Travelersy początkowo wydawały mi się kolekcjonerskim gadżetem, ale są zaskakująco praktyczne. No i te kolory, i montaż, i zbieranie... :).

 

A Twtter?

 

Koniecznie! Dzięki za podpowiedź Kuk :).

 

Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...