Skocz do zawartości

Kaweco Sport Cognac


Nikaa

Polecane posty

Wczoraj na FB trafiłam na zdjęcia takiego oto przyjemnego Kaweco Sporta, Cognac. 

 

51GVKTWttzL.jpg


 

Dostępne na Amazonie (Ale niestety jedyny sprzedawca nie wysyła do Polski). Opisane jako edycja specjalna. Naprawdę, przepiękne. Oczywiście bardzo przypomina Pelikana Cognac ;)

Powiem tak, chcę je mieć!   B)

 

Czy u nas też będzie dostępne, i kiedy? Czy to nowość, czy to jakaś stara edycja?

Ktoś coś wie? :)

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1. Nikaa - M


2. Visvamitra - BB


 


A zamawiasz samo piórko czy z boxem?


 


Dla zainteresowanych, samo pióro stalówki EF, F lub M - 17,90 euro


Stalówki B, BB - 19,90 euro.


Boxy z pudełkiem, klipsem do pióra i atramentem (Cognac Seitz-Kreuznach) 29,90 euro. 


Zestaw pudełko, pióro z klipsem i 8 naboi (chesnut) w zależności od stalówki 25,50 euro lub 27,50 euro.


Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wygląda jakby była darmowa.... Jak darmowa, to nie ma co ciąć kosztów wysyłki robiąc grupowe....?

 

 

Jak to wygląda takie zamówienie w praktyce? Wszyscy robią przelew do jednej osoby która składa zamówienie w sklepie, a później rozsyła do forumowiczów? Czy do kosztu pióra dochodzą jeszcze koszty wysyłki w kraju?

 

Zwykle tak to wygląda. Tak, trzeba jeszcze doliczyć koszt wysyłki pióra w kraju.

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 25 euro wysyłka za free. Możemy zamówić razem albo oddzielnie. Mnie to obojętne :) Z drugiej strony zamówię tylko piórko więc wolę się do kogos podpiąć i mieć wysyłkę za darmo :) W razie czego rozsyłka w Polsce e-priorytetem inPostu jest dość tania (4,44 + koperta czyli jakieś 5 PLN).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, jak ktoś chce uniknąć dodatkowych kosztów wysyłania, to moga się miastami grupy zebrać i sobie osobiście piórka przekazać ;)

 

Łukasz, ja jestem chętna na wspólne zamówienie, bo też chcę tylko piórko.

To do kiedy czekamy na resztę chętnych? Bo ja bym była nawet za zamawianiem w tym tygodniu  ;)

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super,ja mogę pomóc potem w ewentualnym rozsylaniu, chociaż ja inpostem nie wysyłam, musiałabym poszukać gdzie mam jakiś punkt i w jakich godzinach otwarty.

O jedno tylko się niepokoje,csy tw pióra będą jakoś zabezpieczone żeby je potem rozsyłać dalej bez obaw że się zniszczą,bo ktoś rzuci koperta.

Zrobię przelew wieczorem za pióro dla mnie, podaj też proszę mniej wiecej ile w złotówkach, jak u Ciebie to przelicza. Albo zaokrąglona kwotę ;)

Muszę pomyśleć czy by jeszcze nie zamówić sobie atramentu cynamon Brown albo cogniac... ale nie wiem, szału z tymi kolorami nie ma ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...