Skocz do zawartości

Pelikan Hub 2016 - zapisy otwarte


Polecane posty

Od trzech lat Pelikan organizuje na całym świecie fantastyczną imprezę umożliwiającą miłośnikom piór wiecznych i akcesoriów spotkanie i wymianę doświadczeń. Uczestnicy otrzymują drobne upominki, ale one są najmniej istotne. Zachęcam do zarejestrowania się na tegoroczną "Hubę", którą zaplanowano na 16.09.2016 r.

 

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy są dostepne pod tym linkiem.

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej,

 

Zapisałem się na Pelikan Hub - Kraków i chciałbym się Was zapytać, czy będzie małe faux pas, jak przyjdę ze swoim Parkerem i Sheafferem (Jedyne 2 pióra jakie obecnie posiadam - jak wiecie zaczynam przygodę z "kolekcjonowaniem" piór) nie posiadając Pelikana, czy raczej będzie to bardziej pozytywnie odebrane jako chęć zobaczenia czegoś nowego - piór Pelikana i przekonania się do nich oraz okazja do przetestowania piór i atramentów tej marki, aby wybrać najlepszy dla Siebie? Chyba, że jest przymus posiadania piór i atramentów Pelikana i trzeba jednak jakieś kupić i się z nimi pojawić?

 

Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam ;)

 

P.S. Tak czy siak, pewnie i tak przyjdę i chętnie Was poznam :P

Edytowano przez Sherlock
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Pelikanowe huby nie są ukierunkowane na użytkowników "tylko Pelikanów". Z moich doświadczeń wynika, że to bardziej luźne spotkania. Zabieramy wszystko co mamy/chcemy pokazać, dać wypróbować innym. Na jednym z ostatnich warszawskich hubów piór Pelikana było niezbyt wiele w stosunku do innych marek  :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Pelikanowe huby nie są ukierunkowane na użytkowników "tylko Pelikanów". Z moich doświadczeń wynika, że to bardziej luźne spotkania. Zabieramy wszystko co mamy/chcemy pokazać, dać wypróbować innym. Na jednym z ostatnich warszawskich hubów piór Pelikana było niezbyt wiele w stosunku do innych marek  :).

 

Hej ;),

OK bardzo dziękuję za odpowiedź w takim razie postaram się pojawić w Krakowie, jak uda mi się wrócić do 16 Września - Do zobaczenia ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W tym roku wybrałem się na Pelikan Hub do Katowic.

Czemu tak daleko?

Bo dawno w tych stronach nie byłem. :).

Spędziłem czas w miłej atmosferze.

Dane mi było osobiście poznać ludzi znanych mi dotąd tylko wirtualnie.

Serdeczne podziękowania dla Andrzeja za sprawną organizację.

A wszystkim obecnym, za to, że byli.

Do następnego spotkania.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z rodzinką na HUB-ie Katowickiej. Wielkie podziękowania dla Andrzeja @atuzi za zorganizowanie Katowickiej części tej imprezy, która ma charakter otwarty. W sumie przewinęło się kilkadziesiąt osób, chyba. Niektórzy przynieśli kolekcje liczące po kilkadziesiąt piór, było co podziwiać, a niektórzy jak ja nie mają w swoich zbiorach ani jednego Pelikana, ale chętnie się cudzymi pobawią. :D Dziękuję wszystkim uczestnikom za świetną atmosferę, oraz wszelkie piórowe rozmowy nie tylko o Pelikanach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...