Skocz do zawartości

Etui rozwijane na 8-10 piór-poszukiwania


Polecane posty

Kiedyś na forum nazwane to było naleśnik, mi służy do dziś, mieści ok 8 piór, w sumie to dokładnie nie wiem, bo najwięcej miałam tam 7.

http://allegro.pl/kosmetyczka-zmierzch-piornik-twilight-promocja-e1-i5385709605.html

 

Dopiero po zakupie się zorientowałam że to gadżet do filmu o wampirach, którego nie oglądałam, więc nie od razu skojarzyłam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na forum nazwane to było naleśnik, mi służy do dziś, mieści ok 8 piór, w sumie to dokładnie nie wiem, bo najwięcej miałam tam 7.

http://allegro.pl/kosmetyczka-zmierzch-piornik-twilight-promocja-e1-i5385709605.html

 

Dopiero po zakupie się zorientowałam że to gadżet do filmu o wampirach, którego nie oglądałam, więc nie od razu skojarzyłam ;)

 

Całkiem fajna rzecz, na ali można dorwać za dolara. Szkoda tylko, że ma jedną oddzielną przegródkę, a resztę "wspólnych". Osobiście bym nie poleciła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliexpress.

Ten twilight spoko wyglada ale wlasnie to logo i ten napis, twilight... Obciachowe :P

Usunac to to z etui i bym kupila ;)

Czemu obciachowe? Moja córka jest zakochana w tych wampirkach :)

Rozumiem, że gdyby był to hakenkruz- no to faktycznie, obciach, chociaż w innych krajach niekoniecznie. 

Właśnie kupiłem sobie 3 sztuki po 1, 18 $ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu obciachowe? Moja córka jest zakochana w tych wampirkach :)

Rozumiem, że gdyby był to hakenkruz- no to faktycznie, obciach, chociaż w innych krajach niekoniecznie. 

Właśnie kupiłem sobie 3 sztuki po 1, 18 $ :)

Wąsaty, właśnie przez to pierwsze zdanie. Ile córka ma lat? :)

W pewnym wieku taka miłość jest uzasadniona, ale nie w moim :P Zresztą, jako fanka wszelkich wampirycznych obrazów, to jednak tym czymś z Sagi Zmierzch jestem zdegustowana... ;)

Najlepsze wampiry to Dracula Coppoli (Gary Oldman!!!), niezapomniany The Hunger z 83r. :wub: z Cathrine Denevue, Dawidem Bowie! i Susan Sarandon, Nosferatu Herzoga, i jeszcze coś by się znalazło.

A te złotookie wampiry ze Zmierzchu, to dla nastolatek dobre :P z wampirami to one niewiele mają wspólnego ;)

 

I hakenkruz to też, oczywiście, byłoby nie tylko nawet co obciachowe, a podejrzane? ;)

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wampirów polecam serię książek Christopera Farmswortha o Nathanielu Cadzie. Jest moc i akcja, romantyzmu brak :) Czytelnikom e-książek posługującym się angielskim mogę "wypożyczyć" :)

Ja chętnie pierwszą część na "spróbowanie" wypożyczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że gdyby był to hakenkreuz- no to faktycznie, obciach, chociaż w innych krajach niekoniecznie.

 

a swarzyca może być?

bialorus03.jpg

Wąsaty, właśnie przez to pierwsze zdanie. Ile córka ma lat? :)

W pewnym wieku taka miłość jest uzasadniona, ale nie w moim :P Zresztą, jako fanka wszelkich wampirycznych obrazów, to jednak tym czymś z Sagi Zmierzch jestem zdegustowana... ;)

Najlepsze wampiry to Dracula Coppoli (Gary Oldman!!!), niezapomniany The Hunger z 83r. :wub: z Cathrine Denevue, Dawidem Bowie! i Susan Sarandon, Nosferatu Herzoga, i jeszcze coś by się znalazło.

A te złotookie wampiry ze Zmierzchu, to dla nastolatek dobre :P z wampirami to one niewiele mają wspólnego ;)

 

I hakenkreuz to też, oczywiście, byłoby nie tylko nawet co obciachowe, a podejrzane? ;)

a znasz film "co robimy w ukryciu"?

 

o, i jeszcze to:

​​

swastika_01%255B1%255D.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ten ma wykonczenie w stylu "Piraci z Karaibow", może mają wersję w stylu "Kopalnie Króla Salomona" albo "Poszukiwacze zaginionej Arki" ;)

Swoją drogą to wykończenie bardzo mi się podoba, pasuje do Sailorów. :)

Edytowano przez empi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...