Skocz do zawartości

Pióro wieczne Faber-Castell WRITink - zapowiedź


_Pióromaniak_

Polecane posty

Idzie nowe... Na początku roku producenci uchylają rąbka tajemnicy i informują o tym, co pojawi się w ofercie w najbliższych miesiącach. Na blogu Pióromaniaka opublikowaliśmy pierwsze zdjęcia nowości Faber-Castell.
 
 
Faber-Castell WRITink Print jest dostępny w 4 kolorach:
 
 
Marcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mnie się ten papilar na tym piórze, trochę nie podoba,

 mam wrażenie że przy pisaniu, gdy pióro jest oparte pomiędzy palcem wskazującym a kciukiem

 ten papilar nieznacznie, ale aczkolwiek trochę by uwierał tymi wypustkami,

 ale to moje subiektywne wrażenie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie nowe... Na początku roku producenci uchylają rąbka tajemnicy i informują o tym, co pojawi się w ofercie w najbliższych miesiącach. Na blogu Pióromaniaka opublikowaliśmy pierwsze zdjęcia nowości Faber-Castell.

Pióro wieczne Faber-Castell WRITink

Zaktualizowaliśmy wpis o nowe zdjęcia :).

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szare jest świetne, chyba w końcu się zaopatrzę w Fabera :)

 

 

Na stronie jest informacja, że: "Pióro wieczne Faber-Castell WRITink będzie miało stalówkę oraz klips utrzymane w czarnej kolorystyce."

 Wydaje mi się, że to kwestia zdjęć, że ta czerń wygląda trochę jak szarośc, prawda? Chyba, że też bedzie wersja szara?  

Generalnie mam mieszane uczucia, ale też nie jestem entuzjastką kształtu Fabera, zwłaszcza kształtu skuwki w modelach Basic czy Loom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pióra Fabera podobają mi się tylko z daleka (oglądałam kilka modeli w sklepie, "przymierzałam" rękę). Dla mnie są za ciężkie, za duże, nie potrafię komfortowo nimi pisać. I podobnie ten model - na zdjęciach wygląda ciekawie. Skojarzenie kolegi notesopisa z CSI - bdb, mam podobne skojarzenie.  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pióra Fabera podobają mi się tylko z daleka (oglądałam kilka modeli w sklepie, "przymierzałam" rękę). Dla mnie są za ciężkie, za duże, nie potrafię komfortowo nimi pisać. I podobnie ten model - na zdjęciach wygląda ciekawie. Skojarzenie kolegi notesopisa z CSI - bdb, mam podobne skojarzenie.  :)

 

Mam wrażenie jakby to było pióro dla fanów kryminalnych seriali typu CSI.

 

Albo Agathy Christie... Oj tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem, całkiem :)

 

 

Ogólnie pióra Fabera podobają mi się tylko z daleka (oglądałam kilka modeli w sklepie, "przymierzałam" rękę). Dla mnie są za ciężkie, za duże, nie potrafię komfortowo nimi pisać. I podobnie ten model - na zdjęciach wygląda ciekawie. Skojarzenie kolegi notesopisa z CSI - bdb, mam podobne skojarzenie.  :)

Które to są takie ciężkie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wziąłem swoją wagę. Moja pokazuje tak:

Załadowany Basic = 34g

E-motion załadowany = 51g

Hemisphere stary = 27g

Nowa wersja = 24g

Plumix - 12g

 

To niemożliwe żeby Twoja waga zważyła Basic na mniej niż 30g.

EDIT : możliwe; jaką wersje ważyłeś? Metal Mat to 34, ale Black Carbon to już 27g.

Edytowano przez Aventador13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...