Skocz do zawartości

Lamy Al-Star - problem ze stalówką


Tomek

Polecane posty

Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałem wszystkich bardzo przywitać. Od dłuższego czasu odwiedzam to zacne miejsce, jednak dopiero teraz odważyłem się odezwać ;)

 

Moje pierwsze "porządne" pióro, Al-Star, od pewnego czasu cierpi na nieprzyjemny mankament, a mianowicie - stalówka rusza się na boki, pomimo tego, że była zdjęta dosłownie kilka razy. Paragon niestety zgubiłem, więc nie ma szans na gwarancję.

 

Czy jest jakiś chałupniczy sposób na naprawę tego problemu? 

 

Pozdrawiam, T.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dokładnie ten sam problem ze stalówką Lamy ostatnio, nie miałam czasu na porządne naprawy bo sesja i te sprawy a czymś pisać trzeba, więc delikatnie przez szmatkę (żeby nie porysować) ścisnęłam ją obcążkami. Działa! Nie polecam bo to pewnie świętokradztwo, ale uznałam że stalówka wymienna jak zepsuje do reszty to najwyżej kupię nową i będę miała nauczkę. Ale nic nie zepsułam (chyba) więc ewentualnie to jest jakiś sposób.

 

Ale może ktoś bardziej profesjonalny się odezwie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, delikatnie za boczne. W sensie lekko wygięłam te "blaszki" bo jak najpierw wzięłam tylko za bok to była trochę za wysoka i musiałam ją od góry płaszczyć. To brzmi bardzo niedobrze i trochę się bałam że zepsułam, ale działa więc jest sukces. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...