Skocz do zawartości

Aurora 88 model 800 BIG oraz 810-C


Kalixt

Polecane posty

Tak naprawdę, to ciężko jednoznacznie stwierdzić, co jest klasyką, kto do niej dąży lub kto za nią podąża i czy na pewno był to Montblanc...

 

Koncepcja i pierwszy model Aurory 88 powstał w roku 1946...nie wie czy to późno, czy może stosunkowo wcześnie...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby wszyscy dążyli do klasyka Montblanc

Nie wiem czy to MB jak już zauważono, ale generalnie nie tylko w piórach tak jest. Generalnie każdy z producentów samochodów rownież ma w ofercie sedana mającego być limuzyną (bez wnikania co dany producent przez to rozumie) którego oferuje w kolorze czarnym i srebrnym (pozostałe kolory często są zepchnięte na boczny tor). Jednak pomimo tej "unifikacji" i tak ludzie kupują właśnie taki zestaw, co widać chociażby po samochodach na drodze czy ofertach aut używanych gdzie do znudzenia widać oferty na samochody czarne i srebrne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to MB jak już zauważono, ale generalnie nie tylko w piórach tak jest. Generalnie każdy z producentów samochodów rownież ma w ofercie sedana mającego być limuzyną (bez wnikania co dany producent przez to rozumie) którego oferuje w kolorze czarnym i srebrnym (pozostałe kolory często są zepchnięte na boczny tor). Jednak pomimo tej "unifikacji" i tak ludzie kupują właśnie taki zestaw, co widać chociażby po samochodach na drodze czy ofertach aut używanych gdzie do znudzenia widać oferty na samochody czarne i srebrne ;)

Dlatego też kupiłem FC Loom Piano w wersji fioletowej :) co niekoniecznie się tutaj niektórym podobało. Całe szczęście zazwyczaj mam gdzieś opinie innych :)

Przyznaję jednak rację co osoba to inna klasyka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...