Skocz do zawartości

Czy jest planowane spotkanie w Gdańsku?


MBRafał

Polecane posty

Olsztynowi nie po drodze w lutym, mnie się nigdzie nie spieszy, a spotkać się możemy, jak pogoda trochę pozwoli na spacer po Starym Mieście. Na pewno to będzie weekend, może marzec, jak się już ferie pokończą? Nie wiem, jak tam stoicie z dziećmi, ale jeśli trafimy terminem w koniec turnusu/obozu/wycieczki, to będzie smutno.

 

12.03? kwestia lokalu niemal rozwiązana, tzn mam jeden na oku i tam mogę od razu się dowiadywać. Gdyby bardzo nie mogli - wtedy uruchamiamy swoje pomysły i szukamy kolejnego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Założę do tych informacji nowy temat, ale wstępnie mam zarezerwowane miejsce w Restauracji Kos, ul. Piwna w Gdańsku, 12.03, godzina 12.00. Tak pobieżnie sprawdziłam połączenia z Olsztyna i wyszło mi, że PKS czy pociąg po 11.00 jest u nas, więc raczej przyjezdni dadzą radę się wyrobić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze za krótko ;) stawiam, że w gronie 10-ciu osób to tak 2-3 godziny, natomiast nie ma musu siedzieć. Biorę pod uwagę konsumpcję obiadu tam na miejscu (wiem, ceny nie są najniższe, natomiast jedzenie jest smaczne), więc to dodatkowo wydłuży posiadówę. Iza (z mężem? oby!) z Olsztyna będzie jechać jednak 2-3 godziny, więc nie ma opcji, że godzinka minie i się rozejdziemy. Jeżeli pogoda dopisze, to oczywiście idziemy na spacer po Starym Mieście! A co!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...