Skocz do zawartości

Jinhao 159 i Parker Vector Standard Black


Admof

Polecane posty

Chyba muszę przeczytać w Wikipedii znaczenie haseł "żartobliwy charakter" i "poczucie humoru", bo nie odczytałem właściwie Twojej wypowiedzi i odpowiedziałem tak po prostu. Przepraszam.

 

Bateria piór lansikiem jest chyba tylko na spotkaniu pióromaniaków. Normalny człowiek się raczej nie pozna, więc nawet gdy ktoś nosi więcej piór to chyba tylko z zamiłowania a nie z potrzeby lansu. Chyba zresztą nigdy nie spotkałem kogokolwiek tak wyglądającego. 

 

Dziękuję za pochwałę. Celne riposty zawsze były u mnie w cenie. Mam nadzieję, że pochwały były szczere i nie jest to przejaw "żartobliwego charakteru"?

 

Zgadzam się z myślą, że klips może się nie podobać, jak wiele innych klipsów również w dużo lepszych piórach - na FPD słyszałem krytykę klipsa w piórach Visconti.

:zdrowie:  :zdrowie:  :zdrowie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiadrowod

Kleks wybacz myślałem że chodziło jednak o wymianę klipsa na coś mniej tandetnego niż jak słusznie zauważyłeś Dacio Kio podobny klips :)

Pozbywanie się klipsa zupełnie to troszkę przesada - fakt klips w 159 jest straszny ale jednak to nieodłączna część pióra więc czy nie lepiej zamienić niż wyrzucać. 

Wybacz troszkę mnie poniosło :)

Edytowano przez wiadrowod
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczam i piję zdrówko. :zdrowie:  Niemniej jednak, ja swojego klipsa z Jinhao 159 odkręciłem, ale go nie wyrzuciłem. Po prostu całkiem go usunąłem, ale gdy będę chciał wrócić do stanu oryginalnego, to gdzieś go mam. Tak więc, nie mówię, żeby zaraz wyrzucać. Inna sprawa, że rzeczone pióro jest jak dotąd jedynym, które spotkałem, mającym tak obrzydliwy klips, że nie chcę na niego patrzeć. Postarali się :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...