Skocz do zawartości

Pióro forumowe PWF 2015


ArielN

Polecane posty

Awizo było wczoraj. Odebrałem dzisiaj. Ponieważ jestem absolutnie nie przesądny "trzynastkę" w numerze traktuję jako bardzo fajną liczbę.

Sprawdziłem, jak ten gwoździk sunie po papierze. Niestety, daleko mu do miłego śmigania mojej stajni zabytkowych Sheafferów. Ale takie mamy czasy  ;)

 

W każdym bądź razie, ogromne dzięki za podjęcie tej inicjatywy i sprawne jej przeprowadzenie. Wiem, że to niemały trud.

 

PS

Dzięki za "krówkę". Jeszcze jej nie rozpakowałem, ale jeśli nie będzie miała graweru zgodnego z piórkowym, to będę srodze zawiedziony  :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Jak się pisze formowym piórem? Pytanie proste i zarazem skomplikowane. Osobiście miałem możliwość rozpisania i skreślenia nim tylko kilku zdań. Potem pióro przejęła „Ta, której boją się IM-y” czyli moja druga połowa. Po szybkich oględzinach stwierdziła, że i tak mam sporo piór a ten Sheaffer jej się po prostu podoba. Po dwóch miesiącach jej urzędniczego czyli ciągłego użytkowania, informuję: „Pióro wagowo niemałe, leży w dłoni bardzo dobrze i nie ucieka z palców. Pisanie przyjemne, lekkie a dłoń nie męczy się jego wagą. Kreska cienka, ciągła, bez ubytków. Zamaszyste podpisy kreśli żwawo i ciągłość linii jest zachowana. Pisze sucho atramentem Pelikan 4001 blue. Codzienny, roboczy instrument. Uwag brak.”

Zdjęć, niestety nie posiadam ale poproszę o kilka zdań to sfotografuję i wrzucę.

Pozdrawiam.

Edytowano przez Juzwa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...