Skocz do zawartości

Platinum Preppy - japoński potworek


visvamitra

Polecane posty

  • 1 year later...

Czołem, od niedawna mam trzy sztuki PP - jedno EF i dwa F. To pierwsze to koszmar, okrutny drapak (a może to tylko przypadłość mojego egzemplarza), za to F-ki piszą bardzo przyjemnie, gładko, z dobrym cieniowaniem, ale jakoś tak blado (np. Diamine Red Dragon wygląda - tfu! - różowo). Wobec tego chciałbym przerezać rowek na spływaku, ale że nigdy tego nie robiłem, stąd pytanie do Was: powinienem go pogłębić czy poszerzyć? A może jedno i drugie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Fajnie sie pisze, lubie cienko piszace piora, moje pismo odreczne jest paskudne, a tak mam wrazenie wiekszej kontroli nad literkami w porownaniu do pisania grubsza stalowka. Wyglad, no nie nalezy chyba budowac dodatkowej filozofii do popularnego, taniego piora, ktore ma pisac a nie wygladac. To jest szkolne pioro i wyglada jak kazda rzecz do ktorej nie przywiazuje sie wiekszej uwagi. Jezeli chodzi o wieczne piora to duzo wiecej 1.5 dolarowych pior z Chinskiej republiki lepiej wyglada i pisze nie gorzej od preppy. Ja mam 2 Platinum (patetyczna nazwa dla takiego byle jakiego piora) i bardzo lubie nimi pisac. Mam 2 bo jak jedno zepsuje sie to wyrzuce i bede mial drugie. Pozdrowienia dla wszystkich wlascicieli preppy😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...