Skocz do zawartości

Palomino - Blackwing


Polecane posty

  • 4 weeks later...

Dziękuję Tomku. Przeczytałem z zaciekawieniem, choć myślałem, że temat będzie obszerniejszy. Co prawda nie specjalnie potrzebuję, ale lubię takie gadżety ze smaczkiem i jak by pojawiła się kiedyś możliwość kupowania na sztuki to bym się szarpnął. 

 

Elmiro może warto by choć jedną paczkę poświęcić i dać możliwość poobcowania z tym przedmiotem szerszej publiczności? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czytam post Konisa i nadal nie wiem gdzie jest ta wyjątkowość tego ołówka poza tym że :

 w porównaniu z ołówkami Koh-I-Noor --- przykład http://e-jtp.com.pl/olowki-grafitowe-art-toison-dor-8b2h-p-4429.html

 ten ołówek posiada gumkę i to rewelacja --- szok,  :w00t:  ona jest wymienna, gdzie i tak zużyje się tylko połowę

 a reszta praktycznie jest do wyrzucenia.

 Kupując ołówki Palomino i płacąc 290 zetek  :headsmack:  mam 10 szt. tylko o jednej gradacji (nawet nie opisane tylko jakiś numerek 602)

a tu na przykładzie Koh-I-Noor mam 12 szt. za 28 zetek i każdy o różnych gradacjach, czyli mam wybór

 Palomino jak i Koh-I-Noor, wykonane są z cedru kanadyjskiego, i tu różnicy nie ma :bezradny: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Tomku. Przeczytałem z zaciekawieniem, choć myślałem, że temat będzie obszerniejszy. Co prawda nie specjalnie potrzebuję, ale lubię takie gadżety ze smaczkiem i jak by pojawiła się kiedyś możliwość kupowania na sztuki to bym się szarpnął. 

 

Elmiro może warto by choć jedną paczkę poświęcić i dać możliwość poobcowania z tym przedmiotem szerszej publiczności? 

 

 

Niestety nie możemy w sklepie internetowym sprzedawać na sztuki, jest to jeden z warunków producenta. 

 

Tylko w sklepach stacjonarnych będzie możliwość sprzedaży na sztuki, choć i to nie jest promowane :/ Też bardzo chcieliśmy, ale umowa to umowa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeden z tych wymogów producentów, który zwykły śmiertelnik nie rozumie :), ale oczywiście trzeba to uszanować i nie ma co dyskutować. Może na PenShow da się coś ustrzelić ;)

 

Pozdrawiam

Przemek

 

O tak zdecydowanie ;) Ale zanim na Penshow to zapraszamy do Naszego sklepu stacjonarnego w Chrzanowie od 6 grudnia :D

Myślę że ołówki pojawią się również w innych sklepach wkrótce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...