Skocz do zawartości

etui na prawie 3 pióra


satur

Polecane posty

Czas włączyc komputer i z kubkiem herbaty napisac krótką recenzję etui na prawie 4 pióra polskiej firmy MARCO.

 

Wykonane z ciemnobrązowej, bawolej, miękkiej skóry, na szczycie widac logo firmy przypominające herb rycerski.Otwierane za pomocą zamka błyskawicznego. Świetne szwy.

 

Wymiary:

-długośc: ok. 16,5cm

-szerokośc: ok. 7cm

-wysokośc: ok. 2cm

 

med_gallery_3972_152_169386.jpg

med_gallery_3972_152_2224094.jpg

 

 

Wnętrze wyłożone zamszem lub materiałem zamszopodobnym. Uchwyty na pióro wykonane z jednego, regulowanego,niestety za krótkiego paska skóry. Przez to że się nie rozciągają trudno wcisnąc tu nawet takie smukłe przyżądy jak:

-Parker Duofold Inter.

-Parker 45

-Waterman Apostropche (jakoś tak się to pisze,długopis)

 

Czyli mój codzienny zestaw.

Nie mówiąc nawet o takich piórach jak Waterman Charlestone.

med_gallery_3972_152_1373102.jpg

 

 

I ten denerwujący pasek.

 

med_gallery_3972_152_761485.jpg

 

 

 

 

Podsumowanie:

 

Patrząc na to że to etui dobrej jakości za rozsądną cenę 60 zł, jestem zadowolony. Może nie za chwycony, ale produkt warty spoglądnięcia na niego. Niestety zaprojektowany na  przechowywanie 4 wykałaczek lub 3 smukłych piór lub 2 szerokich piór.

 

 

 

Mam nadzieję że wszyscy widzą zdjęcia.

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za recenzję. Osobiście staram się unikac wyrobów ze skóry, ale niewątpliwie jest to ciekawy wybór dla osób szukających wygodnego etui w rozsadnej cenie. Inna rzecz, ze fani tęgich piór raczej nie będa mieli z niego pozytku :)

Ale fani tęgich piór też powinni używać wykałaczek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...