Skocz do zawartości


Zdjęcie

Misja Forum


  • Aby odpowiedzieć, musisz się zalogować.
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ArielN

ArielN

    Administrator

  • Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3816 postów

Napisano 08 sierpień 2015 - 13:47

Szanowni,

 

PWF to przede wszystkim miejsce wymiany doświadczeń i idei dotyczących piór wiecznych. Jesteśmy tu po to, aby promować pisanie nimi, dzielić się wiedzą i zarażać pasją innych, niezależnie od ich wieku i stylu wypowiedzi. Nie oceniajmy (abyśmy ocenieni nie byli   ;)), pomagajmy, pokazujmy, zachęcajmy. W razie wątpliwości, gdy nad rozsądkiem zaczynają górować emocje (czemu chwilami trudno się dziwić, wiemy...), lepiej ignorować (inaczej: "zachować wyniosłe milczenie" ) niż zakładać maskę wychowawcy czy policjanta.

 

Zgodnie z postanowieniami Regulaminu PWF, Użytkownicy zobowiązują się do zachowania wszelkich zasad kultury osobistej i prowadzenia dyskusji. Na PWF należy używać poprawnej polszczyzny; obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów, słów obraźliwych oraz szydzenia z innych Użytkowników (Obowiązki Użytkownika, pkt 1). W razie zaistnienia jakichkolwiek nieporozumień Użytkownik zobowiązany jest do zaprzestania prowadzenia dyskusji na forum publicznym i przejścia do rozmowy za pośrednictwem systemu Prywatnych Wiadomości z innym Użytkownikiem lub Administracją (Obowiązki Użytkownika, pkt 3).

 

PWF to wyjątkowe miejsce w internetowym świecie. Niezwykłe. Sami to wiecie. Miejsce bezpieczne, spokojne, przyjazne. Każdy z nas, poprzez swoje zachowanie, ma  wpływ na kształtowanie się Forum i to jak będzie ono wyglądało w przyszłości.

 

Dzielmy się wiedzą i bądźmy otwarci.

 

Pozdrawiamy,

ArielN i Thay

Administracja PWF


Pozdrawiam,
Marcin

Dwie osoby, dwie idee, jedna pasja. Pióromaniak.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych