Skocz do zawartości

Polaris mówi dzień dobry :)


Polaris

Polecane posty

Witam wszystkich pióromaniaków i fascynatów kaligrafii! :)

 

PWF odkryłam wczoraj (choć o Waszym istnieniu wiem co najmniej od roku), kiedy szukałam w sieci informacji na bardzo naiwne pytanie dotyczące piór wiecznych. Spodobało mi się u Was i postanowiłam do Was dołączyć. Na razie ze skromnym orężem - pióro marki Hero warte parę groszy. D o s ł o w n i e. :D Zakupiłam je tydzień temu w ramach testu. Do tej pory śmigałam przede wszystkim długopisami Tomy Superfine 059 we wszystkich czterech kolorach. Lubię mieć w ręce narzędzie z cienko piszącym wkładem/cienką stalówką ze względu na mój drobny charakter pisma. Hero to oczywiście tylko etap przejściowy. Będę się rozglądała za czymś solidniejszym i lepiej współpracującym z charakterem mojej czcionki, jak już wejdę głębiej w temat. Wierzę, że mi w tym pomożecie. :) Na razie jednak jestem cała zielona od niewiedzy, ale i szczęśliwa, że znalazłam nowe miejsce w necie, gdzie mogę się troszkę zadomowić. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. I uciekaj póki możesz. Albo zostań, ale załóż sobie blokadę na konto.

 

:lol:  :lol:  :lol:

 

Witaj i porzuć wszelką nadzieję. Jak zobaczysz to pióro, które właśnie do Ciebie krzyczy, nawet  blokadę pancerną z konta zedrzesz zębami. A krzyczeć będzie coraz więcej  :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...