Skocz do zawartości

Wymiana listów


piter22

Polecane posty

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Eee... a co jeśli nikt nie zechce napisać do Krysi Wypchajsie lub Zdzisława Zarazciprzywale i będą sobie tak czekać w nieskończoność aż ich ktoś wybierze, bo nieśmiali na ten przykład (a nicki dla picu) i ze strachu nie poproszą nikogo o adres, żeby napisać pierwszy list samemu, ha? Ja bym zaryzykowała losowanie jakieś: wpisanych 10 osób, Pieter robi karteczki z nickami, wrzuca do maszyny losującej i ona dobiera pary do listów: raz na 10 dni. Powiedzmy taka część obowiązkowa :) A prośby o adres na pirv mogą funkcjonować oczywiście niezależnie też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zmuszać ludzi do pisania, bo z przyjemności stanie się to przykrym obowiązkiem. Ufam, że nie będzie takich sytuacji i Krysia i Zdzisio wykażą trochę odwagi i napiszą do kogoś :)

 

Albo zmienią nazwiska  :rechot:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pisaniu listów myślałem już od jakiegoś czasu - także ja się chętnie piszę.

 

Będzie jedynie mały problem z edycją listy w temacie za jakiś czas - admin musiałby dać piterowi uprawnienia do edycji tego tematu. Albo sprawniej można taką listę prowadzić w arkuszu google i tylko podlinkować ten arkusz jako opublikowany na stronie - próbowałem go oprawić w poście, ale niestety nasze forum "nie łapie" chyba taki rozszerzeń ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę po prostu aktualizował zbiorczo, potem nie będą to duże zmiany. Nicponiu - na PW mi napisz liczbę listów naraz, które możesz przyjąć.

 

Nie rozumiem po co zaśmiecasz sobie życie dodatkową informacją ile listów maksymalnie może ktoś przyjąć - każdy kto chce napisać do kogoś list musi tak czy siak napisać do danej osoby pw - i właśnie ta osoba biorąc pod uwagę jej aktualne obciążenie życiowe zdecyduje czy jest gotowa prowadzić kolejną wymianę listową czy też nie ;) Umieszczanie tej informacji przy danej osobie też nie ma większego sensu - bo w sumie to nie wiemy ile dana osoba prowadzi już korespondencji (moim zdaniem jest to informacja poufna - to z kim prowadzę korespondencję to sprawa jedynie moja i drugiej osoby) prowadzenie ewidencji kto z kim wymienia się listami przypomina mi trochę pomysły w stylu Wielkiego Brata ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...