Skocz do zawartości

Serenity Blue - Waterman


visvamitra

A  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

Nie, to nie ten sam, ale podobny (jak większość niebieskich). WM jest troszeczkę bardziej fioletowy, ALE:

- WM ma lepsze właściwości,

- Parker blednie z czasem, szczególnie na gorszych papierach,

-,,jeśli pióro nie pisze wraz z Serenity Blue, nie będzie"

;)

Nie masz o co się martwić, to najbezpieczniejszy atrament na rynku (skrót myślowy, bo skrót, ale prawdziwy) 

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki! Hmmm. Szczerze powiem, że dla mnie różnica jest naprawdę minimalna, dosłownie taka, jaka może wyniknąć z tego, że jedna flaszka stoi otwarta parę tygodni dłużej od drugiej... Ale biorę poprawkę, że to skan :D

I potwierdzam obserwację z któregoś posta wcześniej - nie wiem tylko, czy w tym, czy w innym temacie. Jak się przeleżał w piórze przez weekend, to nabrał lekko fioletowego odcienia. W każdym razie jest spoko, zwłaszcza jak płaci firma, a nie ja :D

Edytowano przez lisTomeczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzisiaj w pracy pomazałem sobie takie oto maziaje, rozpisanym Parkerem IM z atramentem Parker Quink Washable Blue (z lewej).

I z ciekawości moim ulubionym "marketowcem" z atramentem Waterman Serenity Blue (z prawej) - wnioski?

Na świeżo nie widać różnicy, być może po pewnym czasie tak jak napisali koledzy wcześniej.

 

scan006mm.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...