Skocz do zawartości

Wycena pióra Aurora


Polecane posty

Witajcie

 

Znalazłem to forum podczas poszukiwań odpowiedzi na nutrujące mnie pytanie. Niedawno wszedłem w posiadanie pióra wiecznego firmy "Aurora" (tak jest na nim napisane), lecz moja znikoma wiedza dotycząca piór wiecznych nie jest w stanie dobrze wycenić tego oto przedmiotu. Zamieszczam kilka zdjęć tego pióra i prosiłym o pomoc w wycenie albo ewentualnie odesłanie mnie do konkretnego "modelu" nazwy czy coś, które pomogłby mi takową cenę znaleźć.
Pióro rzecz jasna jest sprawne.

 

1. Napis "Aurora 585 14K"

9wp04kjt4wsk4nkzg.jpg

 

2. Napis "Fabrica Italiana (na środku: Aurora Italia) Di'Penne a Serbatoio"

ato7n01012d1371zg.jpg

 

3.

ldy39pp7buvenkkzg.jpg

Edytowano przez WVV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie trzeba sie znać. Wystarczy spojrzec na strone internetowa aurory czy pierwszy lepszy sklep internetowy z piorami tej firmy. Skoro latwiej bylo znaleźć to forum to podejrzewam ze chcesz po prostu to pioro uplynnic i nie wiesz za ile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chociaż znał się na piórach to byłoby mi łatwiej szukać, a tak po wpisaniu "Aurora fountain pen" było całe multum wyników i nie za bardzo wiedziałem jak dalej zapytać google, aby wyszczególniło mi te pióro.
W każdym bądź razie wielkie dzięki za szybką odpowiedź!
Pozdrawiam.

 

edit: Rzecz jasna chciałbym sprzedać :)

Edytowano przez WVV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: Rzecz jasna chciałbym sprzedać :)

 

Ja ostatnio znalazłem taki super portal. Autentycznie można tam sprzedawać różne rzeczy, sam to sprawdziłem, żeby nie było. Przepraszam, to nie reklama, ale ta strona to się nazywała chyba www.allegro.pl - kapitalna rzecz, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawnie jest "w każdym razie ". Miło było pomóc :) zdrowka

Edit: ponieważ nie wierzę w takie sciemy jak kolegi nowego też wpisalem w google "aurora fountain pen ". wnioski:

Na samym szczycie mamy odnosnik do anglojezycznej wersji strony internetowej Aurory, niewiele niżej nawet odnośnik do wikipedii, po drodze pare sklepów internetowych, nie chcialo mi sie przegladac nie wiadomo ilu stron zanim trafilbym na nasze forum. Dalej... pierwsze zdjecie w galerii google to model kolegi ale w kolorze czerwonym... czarne widoczne dalej bez konieczności przewijania strony.

Pszypadek? Nie sondze ;)

Edytowano przez Lepki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...