Skocz do zawartości

Sheaffer Balance Military Clip in duo


piter22

Polecane posty

Postanowiłem połechtać swoją próżność i zrobić małą sesję zdjęciową dwóch Sheafferów Balance. To dokładnie ten sam model, różnią się jedynie kolorem. Wszystkie wymiary są identyczne - istniała też wersja o nieco szerszym pierścieniu na skuwce. Zielonego mam od dawna, brązowego upolowałem w wigilię 2014 roku. Trafił do mnie kilka dni temu i po przeprowadzonej renowacji występuje w sesji z zielonym kolegą. 

 

xeOyZGM.jpg

 

mHm19p9.jpg

 

LRUCTxh.jpg

 

JjqwwS5.jpg

 

tDAv6Tu.jpg

 

 

Jako mały bonus dorzucam kilka zdjęć sprzed renowacji. Pióro było w bardzo słabym stanie. Kiedy je zobaczyłem, stwierdziłem, że chyba poszukam jeszcze jednego i poskładam, wybierając najlepsze części. Jak się jednak okazało w trakcie, stan nie był aż taki zły i zostały jedynie drobne ślady po dość dużych zniszczeniach. Niestety klips wymaga wymiany, bo wygląda na pogryziony. Ale nie jest to ogromny problem, w końcu pióro to siedemdziesięcioletni staruszek.

 

RfmCIDC.jpg

 

uBtgvFK.jpg

 

Co to, ktoś się scyzorykiem bawił?

cl5VoS2.jpg

 

A tu ktoś chyba próbował grawerować swoje inicjały...

sIClWyI.jpg

 

Tego nawet nie umiem skomentować.

ZmeWnap.jpg

 

I znowu nóż w akcji.

BFc1jeO.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota. Sheaffer to nie moja bajka, ale efekt końcowy jest super.

Szczególnie patrząc jak wyglądało pióro przed zabiegami.

Jak poradziłeś sobie ze śladami po nożu? To głęboko było, szlifowaniem takich dziur nie uda sie zamaskować.

Chylę czoła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...