Skocz do zawartości

Chopin - Diamine Music Set


visvamitra

Ankieta  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

 

Diamine rok w rok wypuszcza na rynek tematyczne zestawy atramentów. W założeniu atramenty te mają być dostepne wyłącznie w zestawach, szczęśliwie od tego roku można kupić je pojedynczo we flaszkach o pojemności trzydziestu mililitrów. 

 

Dzięki uprzejmości Romiego zrecenzuję wszystkie atramenty wchodzące w skład zestawu muzycznego. Jest ich dziesięć.

 

  1. Bach
  2. Beethoven
  3. Chopin
  4. Handel
  5. Mozart
  6. Schubert
  7. Strauss
  8. Tchaikovsky
  9. Vivaldi
  10. Wagner

 

diamine-music-set.jpg

 

Chopin jest atramentem ponurym, przez chwilę chciałem nawet wrzucic marsz pogrzebowy jako podkład muzyczny, ale uznałem, że w zestawieniu z pogodą i kolorem atramentu, bułoby to za dużo.

 

Atrament zachowuje się świetnie w piórze, ma doskonały przepływ i łatwo się go czyści. O dziwo kolor podoba mi się. Widać mój gust ewoluuje.

 

Ekspresjonizm abstrakcyjny

 

 

TTSXH5.jpg

 

Krople atramentu na ręczniku kuchennym marki Queen

 

suMo3s.jpg

 

Software ID

 

 

wUUFLs.jpg

 

Zakres koloru 

 

 

F4AqYy.jpg

 

Oxford Recycled - Kaweco Sport Classic, zakraplacz, B

 

FGiJLc.jpg

 

mMveSc.jpg

 

 

jaC8mX.jpg

 

 

xBS2rr.jpg

 
 

Porównanie

 

sNExLS.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Chopina, ale ten ink ma urok osobisty Hero… Jak to mówią, nie można być TROCHĘ w ciąży, więc albo konkretny czarny, albo inny kolor, ale nie takie bure nie wiadomo co...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Dziku

Od razu spodobał się mojej starszej córce. Po wlaniu do mojego nowego Kaweco - blaszka B pokazuje jego kolor jako znacznie głębszy. Podoba mi się i do pióra w wersji "stonewashed black" całkiem pasuje. W Lamy z blaszką M - też spisywał się zacnie. Początkowo myślałem, że to nieudany aspekt mojego zamówienia. Myliłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...