Skocz do zawartości

TWSBI Diamond 580 Clear


visvamitra

Polecane posty

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

ej, aż taki głupi za jakiego mnie masz, nie jestem. a żeby zapewnić równomierną dystrybucję drobinek musiałbym mieć parkinsona. a nie mam i mieć nie chcę. a nawet jeśli już, to jest L-dopa. w każdym razie "włożyć do piekarnika rozgrzanego do 180 st. C" piszę już bez drobinek, a przepis nie jest jakiś wyjątkowo skomplikowany, także tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam cię za głupiego,ale chyba straciłeś zdolność czytania lekkiego sarkazmu między wierszami ;)

 

dobra, to jeszcze raz:

nie zgadzam się z tobą, rbit. uważam, że atrament jest zajebisty i bardzo mocno się świeci, co mogłabym poprzeć zdjęciami, gdyby mi się chciało. trzeba tylko pamiętać o dokładnym wstrząśnięciu butelki przed tankowaniem.

 

ps

a jeśli chcesz żeby końcówka przepisu tez błyszczała, trzeba wcząchnąć piórem podczas pisania. kilka razy, w zależności od długości przepisu.

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz? :w00t:  atrament jest boski i świeci się jak psu wiadomo co.

 

On ma męską wersję, mniej blink blink ;)

Ale fakt, świeci... Bardzo.

 

ej, aż taki głupi za jakiego mnie masz, nie jestem. a żeby zapewnić równomierną dystrybucję drobinek musiałbym mieć parkinsona. 

Mylisz się okrutnie, poprosiłam tatę o przetestowanie, z racji w/w choroby, w sumie się uśmiał jak to czytał :P

Test - negatywny, niczym się nie różniło. Tata lekko zawiedziony  ;)

 

 

psssst

A może kwestia stalówki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam cię za głupiego,ale chyba straciłeś zdolność czytania lekkiego sarkazmu między wierszami ;)

 

dobra, to jeszcze raz:

nie zgadzam się z tobą, rbit. uważam, że atrament jest zajebisty i bardzo mocno się świeci, co mogłabym poprzeć zdjęciami, gdyby mi się chciało. trzeba tylko pamiętać o dokładnym wstrząśnięciu butelki przed tankowaniem.

 

ps

a jeśli chcesz żeby końcówka przepisu tez błyszczała, trzeba wcząchnąć piórem podczas pisania. kilka razy, w zależności od długości przepisu.

 

chyba Ty!

 

wstrząsanie nic nie daje. jedyne co działa w podkarpackim klimacie, to po każdej linijce odłożenie pióra (pelikan m250 ze zlatką OB) na pięć minut i wówczas wstrząśnięcie. to mnie nie eksajtuje. zresztą to nic nie warte, bo większość pyłu spływa podczas rozruchu.

 

wywód swój mógłbym podeprzeć odpowiednimi wzorami (prawo Stokesa), gdyby mnie się chciało.

 

 

 

rbicie, a może chcesz się pozbyć tego atramentu? chętnie odkupię :D

 

spytam Żony, czy mogę sprzedać jej prezent. ale chyba się nie zgodzi.

 

 

On ma męską wersję, mniej blink blink ;)

Ale fakt, świeci... Bardzo.

 

Mylisz się okrutnie, poprosiłam tatę o przetestowanie, z racji w/w choroby, w sumie się uśmiał jak to czytał :P

Test - negatywny, niczym się nie różniło. Tata lekko zawiedziony  ;)

 

 

psssst

A może kwestia stalówki?

 

inni szatani tu działają. w każdym razie ja już wiem, że nie ma co wierzyć "recenzjom" w internecie. recenzjom, które się opierają na góra dwóch słowach zapisanych "koncentratem". ja już wypisałem większą połowę zbiorniczka w pelikanie M250, także tego. zresztą atrament jest szary, a w "recenzjach" niemalże czarny, już to samo daje do myślenia. 

 

 

 

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie sprawdzić na innych piórach w takim razie.

 

spokojnie, złość piękności szkodzi.

 

qJCWAF.jpg

epson v700, vuescan.

 

RFXqn3.jpg

 

panasonic dmc-fz30

 

 

 

z którego masz wypustu? zima 2014? bo ja tak, nabyty przed momentem.

 

 

Dziwne, mój świeci jak,...

 

tak jak Kasia napisała,...

 

a mnie, panu starszemu,...

 

nie wypada,...

 

czyżby podróba?...  :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wypada, to dawać enteru po każdej linijce. to tak jakby dawać spację przed przecinkiem, tudzież kropką.

i ej, brokat jest, w tych próbkach chciałem pokazać kolor samego atramentu, więc czyniłem wszystko, żeby było jak najmniej drobinek, a jak najwięcej atramentu. chyba że myślicie o tym, co zapisane pelikanem, to tam też jest brokat, ale na wykończeniu, dlatego słabo widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wypada, to dawać enteru po każdej linijce. to tak jakby dawać spację przed przecinkiem, tudzież kropką.

i ej, brokat jest, w tych próbkach chciałem pokazać kolor samego atramentu, więc czyniłem wszystko, żeby było jak najmniej drobinek, a jak najwięcej atramentu. chyba że myślicie o tym, co zapisane pelikanem, to tam też jest brokat, ale na wykończeniu, dlatego słabo widać.

 

Enter,...

 

Ender,...

 

co za różnica?... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...