Skocz do zawartości

Zeszyt do kaligrafowania PWF


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 4 months later...

Ja bym bardzo chętnie wziął udział w takiej akcji, ale po przeczytaniu całego wątku, nie wiem co o tym myśleć... Przy takich akcjach schemat jest zawsze ten sam: Najpierw entuzjazm, później coś się zacina, pada propozycja drugiej edycji i ta druga już nigdy nie dochodzi do końca. Mówię - zawsze - bo już widziałem coś podobnego. Na przykład na jakimś forum fotograficznym był puszczony w obieg aparat jednorazowy, którym każdy miał zrobić jedno zdjęcie i odesłać dalej. Pomysł umarł dokładnie według takiego samego schematu. A szkoda.

 

Ja mam w związku z tym inny pomysł. Wiecie co to jest Mail Art? Jeśli ktoś nie wie, wpisać w góglach, to się dowie. Jednym zdaniem, jest to sztuka trzeciego obiegu, wysyłanie listów, które same w sobie są małym dziełem sztuki. Oczywiście w tym przypadku, mogłyby być stworzone piórem. Krótkofalowcy mają swoje karty potwierdzenia odbioru, my moglibyśmy mieć listy.

Wiem, że było już coś takiego (podobnego) na forum, może by warto odkopać i reaktywować? Rzecz jasna, bardziej jako Mail Art, niż po prostu zwykły list z jakąś tam treścią. Popatrzcie na zagadnienie i powiedzcie, co Wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No dobra. To ja mogę zacząć, to znaczy wysłać listy do wszystkich, którym się to podoba. Ale jak to rozwiązać od strony technicznej, nie mam pojęcia. Być może mogłoby to wyglądać tak, że powiedzmy - dostaję adresy (na priv) i każdy (z ewentualnej listy chętnych), oprócz adresu, pisze mi kilka słów o sobie. Co lubi, czego nie lubi, o czym marzy, czym się zajmuje na co dzień... Tylko szczerze! Ja wysyłam te same informacje o sobie, każdemu. Następnie piszemy do siebie listy, a właściwie... Tworzymy małe dzieła sztuki, oczywiście nie tylko piórem, ale i farbkami akwarelowymi, flamastrami, czy co tam kto chce...

To jak? Bo żeby było jasne, to trza będzie nad tym trochę posiedzieć. Ja mam bardzo mało czasu, ale jeśli znajdzie się przynajmniej pięć chętnych osób, to z radością wymienię się z Wami "Mail Artem". :D Jeśli Twój entuzjazm Magdaleno (bardzo lubię to imię) podzieli jeszcze ktoś, to możemy sporządzić listę, którą zamkniemy yy... Powiedzmy pierwszego Września. A później wyślemy do siebie maile i... Do roboty :D

 

 

A ten zeszyt... To się chyba już nie znajdzie...

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleksie, podtrzymuję swoją chęć udziału w przedsięwzięciu. Co prawda trochę obawiam się nazywania moich wypocin małymi dziełami sztuki, ale przecież o chęci głównie chodzi :). Mamy miesiąc na zebranie kilku osób. 

 

Co do Magdaleny, dziękuję. Też je lubię ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...