Skocz do zawartości

Zeszyt do kaligrafowania PWF


ArielN

Polecane posty

W wątku poświęconym kaligrafii Lena i Mateusz_ja zaproponowali, aby Forumowicze mieli możliwość spróbowania swoich sił w sztuce pięknego pisania razem - w forumowym zeszycie do kaligrafii.

Poniżej kilka zasad, które zapewnią nam niezakłócony przebieg trasy forumowego zeszytu do kaligrafii:

1. Tworzymy listę osób, które chcą wpisać się do forumowego zeszytu.

2. Pierwsza osoba z listy przesyła zeszyt drugiej, druga trzeciej, trzecia kolejnej na liście itd., aż do momentu wyczerpania listy. Wówczas zeszyt wraca do administratorów forum i czeka na kolejnych chętnych.

3. Od momentu otrzymania zeszytu osoba ma 7 dni na wpisanie się, zrobienie zdjęcia lub skanu wpisu oraz opublikowania go na forum (w specjalnym temacie). Najpóźniej siódmego dnia od otrzymania zeszytu powinien on zostać wysłany lub przekazany kolejnej osobie.

4. Każdy uczestnik zabawy akceptuje wymóg wysyłki zeszytu kolejnej osobie listem poleconym priorytetowym (odpowiednio zabezpieczonego, w kopercie bąbelkowej) lub osobistego przekazania.

5. Po nadaniu na poczcie lub osobistym przekazaniu osoba przekazująca lub wysyłająca zamieszcza informację o nadaniu/przekazaniu w poniższym wątku.

Chętnych zapraszam do wpisywania się na listę ;)

1. Lena

2. Mateusz_ja

3.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Myślę, że puszczenie zeszytu na spotkaniu byłoby nie do końca zgodne z jego ideą "wędrującego dziennika" :) Niech zwiedzi trochę domów, ulic, miast, a może nawet krajów.

Ops! Nie wpisałem się przez nieuwagę. Oczywiście, że dołączam:

1. Lena

2. Mateusz_ja

3. ArielN

4.?

Czekamy na kolejne zgłoszenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o czymś takim:

zeszyt1.jpg

W środku:

zeszyt2.jpg

Uszyłem go sobie kiedyś, żeby sprawdzić, czy umiem. Potem było mi go szkoda na codzienną bazgraninę i wylądował na półce. Mogę zrobić taki sam albo przekazać ten egzemplarz (jeśli mi się w weekend nie będzie chciało kleić i szyć albo drukarka odmówi posłuszeństwa, co jej się często ostatnio zdarza). Przy okazji dokładniej przetestujemy papier w kontakcie z różnymi atramentami. Przy normalnym pisaniu zachowywał się prawidłowo.

Papier na okładce nie wygląda może zbyt kolorowo (;)), ale ma w sobie coś z Wilanda: była w niego zawinięta Aleksandra, kiedy ją dostałem (w charakterze asekuracji na czas transportu). Ot, taki drobny piórowy smaczek. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...