Skocz do zawartości

Dream pen - puśćmy wodze wyobraźni


Mate

Polecane posty

Oczojebnie różowe MB 149 Hello Kitty :)

 

Lepki, ja to widzę.  :blink: Zaręczam Ci, to raczej bolesny widok i trauma... :cry:

 

Ale, skąd wiadomo, czy Chińczycy czegoś takiego nie zmajstrują niebawem… :hmm1: Be careful what you wish for….

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój aktualny "dream pen"? MB Agatha Christie za mniej niż 3k PLN. Może być luzem. :P

 

A tak bardziej realistycznie: kolejny LeGrand. Zawsze jest miejsce na kolejnego LeGranda. Najlepiej z uszkodzonym tłokiem, za to tanio - chwilowo mam części zamienne. :P

 

Uwielbiam kupować MB z drugiej ręki. To zawsze jest przygoda. Chyba nie umiałbym się tak cieszyć MB ze sklepu.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój aktualny "dream pen"? MB Agatha Christie za mniej niż 3k PLN. Może być luzem. :P

 

A tak bardziej realistycznie: kolejny LeGrand. Zawsze jest miejsce na kolejnego LeGranda. Najlepiej z uszkodzonym tłokiem, za to tanio - chwilowo mam części zamienne. :P

 

Uwielbiam kupować MB z drugiej ręki. To zawsze jest przygoda. Chyba nie umiałbym się tak cieszyć MB ze sklepu.

 

Ojjjj,… 

 

tu mnie trafiłeś,...

 

Agathaaa,…  :wub:

 

tylko gdzie?...

 

już nawet nie patrząc za ile...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo z moich osobistych dream pens udało mi się już dołączyć do kolekcji, ale jest jedno, które chciałbym właściwie nie dla siebie, ale na idealny gwiazdkowy prezent dla mojej żony.

Sheaffer Lady CX Matelasse z 1959 roku

post-2870-0-74305500-1417472514_thumb.jpg

Zdjęcia nie ma, a to dlatego, że nawet nie wiadomo czy wyprodukowano i sprzedano choćby jeden egzemplarz. Powyższy rysunek pochodzący z czasopisma Pen World powstał prawdopodobnie na podstawie opisu w katalogu. Pióro w 1959 roku miało katalogową cenę na poziomie $110, co stanowi równowartość z grubsza dzisiejszych $900.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...