Skocz do zawartości

Midori MD - kopniak dla kontynentu


Polecane posty

Kupiłem w Escribo notatniki Midori (serdeczne pozdrowienia dla Pani z obsługi!!!chciałbym by wszystkie firmy umialy TAK przepraszać!!!ale to...tajemnica !naprawdę dziękuje za obsługę)ale wracając do MD są stworzone dla osób piszących piórem. Mam smak na Travellera,Twoja opinia może mnie troszkę kosztować, hi hi pozdrawiam

Zgubiłem swojego Travellera i nikt mi go nie oddał, mimo mojego nazwiska i emaila napisanego na pierwszej stronie. Diabli wzieli kupę notatek, fotek, szkiców itp. Kupiłem następny. teraz bedę fotografował świeżo zapisane strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem swojego Travellera i nikt mi go nie oddał, mimo mojego nazwiska i emaila napisanego na pierwszej stronie. Diabli wzieli kupę notatek, fotek, szkiców itp. Kupiłem następny. teraz bedę fotografował świeżo zapisane strony.

 

upsss...

 

może nie ma dostępu do maila żeby cię powiadomić...

 

bądź dobrej myśli...

 

no chyba, że w domu zgubiłeś (moja lepsza połowa z uporem wartym lepszej sprawy w taki sposób gubi wiele rzeczy, od srajPhone zaczynając),...

 

to wtedy modły do św. Antoniego... lub żmudne przeszukiwanie...

 

no i zastanawiam się na taką pomocą... :hmm1:  https://www.thetileapp.com

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też bym zabił, ale ręce mi opadają. Wiem, że jestem z tych ponadprzeciętnie roztargnionych,ale dawniej odsetek zwrotów był wiekszy, a teraz...

 

 

no i zastanawiam się na taką pomocą... :hmm1:  https://www.thetileapp.com

 

Tile? dobry pomysł. Przydałoby się jeszcze takie coś, co piszczałoby mój telefon, kiedy zbytnio się oddalam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żeby ktoś nie miał jak się skontaktować - nawet jak nie ma emaila (w co wątpię i to bardzo a nawet BARDZO) to  myślę, że sobie zatrzymał go dla okładki, a odsyłać samych notatek nie chce bo wyda się że okładkę też ma. A tak - to ma fajnąoprawkę, wkład sobie wymieni albo zrobi i już... Niestety... Mnie by chyba pokręciło jakibym wiedział że piszę w nie mojej właśności choćby to był zwykły zeszyt za kilka groszy... :rolleyes:

 

EDIT

Te "Tile" to super sprawa - zacząłem nawet myśleć czy by się nie skusić :) Szkoda jedynie że po roku trzeba wymieniać - nie chodzi nawet o koszty tylko o tzw "fatygę" :)

Edytowano przez Mariusz888
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze możesz być pierwszy i zrobić z innego "prawie travellera"...   ;)

;) Pewnie tak to się skończy... Zastanawiam się tylko nad materiałem, który będzie miał dobrą wytrzymałość, grubość i elastyczność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem swojego Travellera i nikt mi go nie oddał, mimo mojego nazwiska i emaila napisanego na pierwszej stronie. Diabli wzieli kupę notatek, fotek, szkiców itp. Kupiłem następny. teraz bedę fotografował świeżo zapisane strony.

Kolego wielka szkoda,myslę,że Traveller zawierał też Twoje notatki a to już nie odwracalne.Notatnik zawsze można odkupić.Powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...