Skocz do zawartości

Herlitz my.pen style


Mariusz888

Polecane posty

Wydaje mi się, że dział odpowidni bo cena niewielka - na szczęście jakość stoi na dużo wyższym poziomie :) Jednak do rzeczy - pełny tekst oraz komplet zdjęć jak zawsze na stronie Zegarki i Pióra

 

herlitz_mypen_test-1.jpg

 

Nie tak dawno otrzymałem pióro Herlitz my.pen style. Normalnie pewnie bym go nie kupił – dlaczego? W wielu sklepach jest on oznaczony jako „pióro szkolne”. Poza tym po cenie oscylującej w granicach 35zł raczej nie spodziewałem się wiele. Jednak przy okazji wykonywania kilku testów atramentów na potrzeby strony Zegarki i Pióra, postanowiłem również przyjrzeć się temu produktowi.

 

herlitz_mypen_test-6.jpg

 

Opakowanie jest raczej skromne w formie, ale nowoczesne i wydaje się, że adekwatne. Jest to po prostu niewielkie plastikowe pudełko trochę typu „blister”. Jest nowoczesne, nie zajmuje wiele miejsca, dobrze zabezpiecza zawartość, a przy tym jest tanie. Te wszystkie cechy miałem właśnie na myśli używając słowa „adekwatne”.

 

noodlers_greenmarine_sm-3.jpg

 

Po wyjęciu pióro robi całkiem dobre wrażenie. Użyte materiały są przyjemne w dotyku. Mój egzemplarz jest w kolorze „ocean blue”, co ni mniej ni więcej, jest po prostu połączeniem koloru białego oraz niebieskiego. W ofercie znajduje się jeszcze kilka innych wariantów, tak by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Na pewno nie można mu zarzucić braku nowoczesności bądź tego że jest „nijakie”. Jeżeli to jest „pióro szkolne” to aż z drżeniem rąk przypominam sobie „pióra szkolne” z czasów gdy jeszcze chodziłem do szkoły. Ciekawe kształty, dobre materiały i ciekawy design sprawiają, że chce się je przynajmniej wypróbować. Uchwyt jest całkiem dobrze wyprofilowany, a pióro nie ślizga się w ręce. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to osobiście palec wskazujący układam dosyć wysoko, a przy korpusie którego przekrój przypomina zaokrąglony trójkąt okazuje się, że palec ten układam na najbardziej wystającym fragmencie sekcji. Jednak czuć, że wygodniejszy chwyt jest gdy palec ułożę niżej, jednak wtedy zmienia się kąt ułożenia stalówki. Jest to w sumie bzdura, bo pióro pisze bardzo dobrze w jednej jak i drugiej pozycji.

 

Czytaj całość

Edytowano przez Mariusz888
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst i super zdjęcia.

Co do samego pióra - absolutnie nie kupię. Nie moja bajka - przypomina mi

szczoteczkę do zębów i odrzuca estetyką. Choćby nie wiem jak było ergonomiczne.

Poza tym cena - dla mnie tanie pióra to max. 10zł. Za 35 kupiłbym Vector-a, gdyby absolutnie

nie było szansy na zwiększenie budżetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...