Skocz do zawartości

Rittel uczy się rysować.


Rittel

Polecane posty

Bo jak wiadomo kazdy ford  g..o wort :P

 

może i tak, ale wolę pchać swojego forda, niż jechać volkswagenem.

 

 

 

Wykorzystujecie cudzy temat do swoich offtopów.

 

cóż poradzę na to, że nie mam własnych wątków, w których mógłbym meandrować myślami.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 269
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

może i tak, ale wolę pchać swojego forda, niż jechać volkswagenem.

 

 

 

 

cóż poradzę na to, że nie mam własnych wątków, w których mógłbym meandrować myślami.

 

eee, sie nie ma co obruszać wszak to tylko ludowa madrośc użytkowników wieśwagenów- ups pwenie znów się komuś narażam :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z offtopami to do kawiarenki co!

Jedyna sprawiedliwa bosa która porządku pilnuje <_<

 

A zatem zarządzam powrót do tematu niniejszego wątku!

TmbnDXx.jpg

Zgodnie z sugestiami linijka i gumka poszły w kąt.

Ołówek którego dotąd używałem też. Obecny jest starszy ode mnie xD

A możliwe że i od mojej kochanej Mamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Załóż wątek konkurencyjny do "Rittel rysuje" - "rbit meandruje"  :bunny01: I po kłopocie.

 

zakładałem, ale jestem tak nudny i nieciekawy, że nikogo nie byłem w stanie tam przyciągnąć. w sumie to nie ja zakładałem, ale Moderatorzy w moim imieniu, co nie zmienia faktu, że i tak nikt nie chciał ze mną meandrować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak wiadomo kazdy ford  g..o wort :P

 

 

ale też nie każda morda pasuje do Forda ;)

ja jeżdżę już trzecim i nic mi nie odpadło ;)

 

a wracając do tematu - Akszugor za to dałabym więcej niż 4-, ale ja na rysowaniu to się znam jak pingwiny na lataniu, także to tylko mój gust ;)

 

15557305253_6632f1a8d2_o.jpg

 

Edytowano przez vela44
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia lekcja z perspektywy.

Bonus Challenge do niej kusi - i to na tyle że zastanawiałem się czy nie zrobić go zamiast lekcji.

Ale nie chce pokazywać swojej życiowej maksymy więc będzie tylko lekcja podstawowa :P

Sq6IOam.jpg

Następnej lekcji boję się dość szalenie i chyba nie mam do niej materiałów. Bardzo możliwe że pojawi się dopiero w następny weekend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia lekcja z perspektywy.

Bonus Challenge do niej kusi - i to na tyle że zastanawiałem się czy nie zrobić go zamiast lekcji.

Ale nie chce pokazywać swojej życiowej maksymy więc będzie tylko lekcja podstawowa :P

Pochwal się, nie bądź taki :P:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Przede wszystkim to jeszcze tego nie narysowałem i dziś raczej nie narysuję :P

Tymczasem w moim pokoju pojawił się nowy mebel, dzięki któremu mogę pokazać jeszcze raz ostatnią lekcję:

9s1Pcz5.jpg

A tutaj wszystkie dotychczasowe rysunki w jednym miejscu:

http://imgur.com/a/jSjh9

tak, miałem brudną szybę w skanerze.

Edytowano przez Rittel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

@Rittel Wracaj tu bo cie potrzebuje xd. Tak, dokladnie tak. Jestem toba z przeszlosci i planuje sie cofnac do twojego 2014 roku :P Mam pare pytan:

Jak obecnie wychodza ci rysunki?

Czy dasz jakis przyklad obecnego rysunku?

Jak duza meczarnie przezywales?

Czy jest sens w kupieniu podrecznika do nauki rysowania? 

Pozdrawia technoz**b z samochodowki :D

 

 

 

Edytowano przez PaJaC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz najmniejszej ochoty cofać się do mojego 2014 roku, uwierz mi :P

> Jak obecnie wychodza ci rysunki?
Nie wychodzą, bo praktycznie nie rysuję. Jako dowód...

> Czy dasz jakis przyklad obecnego rysunku?
... podam Ci przykład swojego obecnego rysunku. Powstał w tym roku albo pod koniec poprzedniego:

11l9E17.jpg
Uwagi:
- rysunek wykonany piórem na dość kiepskim papierze
- kolory na zdjęciu są totalnie rozstrzelone - zrobiłem je przy sztucznym oświetleniu po czym przyedytowałem na komputerze żeby nie było aż tak żółte. Ale robiłem to przy włączonym f.luksie, więc równie dobrze mógłbym to zrobić zamkniętymi oczami i efekt byłby podobny
- przy rysunku ołówkiem spróbowałbym zrobić jakieś cieniowanie, ale nie mam teraz pod ręką nic świeżego do pokazania.

Jak duza meczarnie przezywales?
Żadną, bo sprawiało mi to przyjemność :) Uczyłem się po prostu żeby się nauczyć rysować dla przyjemności, nie potrzebowałem i nie będę potrzebował tej umiejętności profesjonalnie. Przez to na następne pytanie odpowiem bardzo orientacyjnie:

> Czy jest sens w kupieniu podrecznika do nauki rysowania? 
Nie wiem. Ja używałem książki 'for dummies' którą bezczelnie spiraciłem (dziś pewnie poszukałbym darmowych kursów w Internecie). Na moje potrzeby była OK, ale spotkałem się z bardzo silną krytyką tej konkretnie książki przez kilka osób - które studiowały wtedy architekturę, więc znały rysunek po dogłębnych kursach i był dla nich istotną umiejętnością dla późniejszej pracy. O innych podręcznikach się nie wypowiem. Na dłuższą metę i tak ważniejsza od podręcznika jest praktyka.

Pozdrawia inżynier xD


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...