Skocz do zawartości

Fountain Pen Day - Dzień Pióra Wiecznego - Limitowany atrament tylko z tej okazji!


ArielN

Polecane posty

W związku z organizacją Dnia Pióra Wiecznego (Fountain Pen Day) w Warszawie, pojawi się możliwość nabycia limitowanego atramentu przygotowanego dla uczestników specjalnie z tej okazji.

 

Dostępne będzie tylko 50 butelek, a ich sprzedaż zostanie przeprowadzona na podstawie zapisów/rezerwacji. 

 

Szczegóły i zapisy wkrótce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czy koniecznie trzeba być obecnym by taki ink otrzymać (po uprzedniej rezerwacji)?

 

Żeby móc zakupić atrament, po uprzedniej rezerwacji, trzeba być obecnym na spotkaniu :). Przygotowanie atramentu ma na celu promocję Dnia Pióra Wiecznego. Jeżeli ktoś zapisze się na listę chętnych, ale nie przybędzie 8 listopada, straci możliwość zakupu, jednocześnie zwalniając butelkę dla osoby z listy rezerwowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrament właśnie przechodzi Atramentopogeniczną personifikację wraz z ukształtowaniem wewnętrznej równowagi chi. Ze względu na fazę księżyca (nów) i minimum energii kosmicznej która tworzy aurę istnienia wokół atramentu, oczekiwane jest że atrament wybierze imię dla siebie i ostatecznie ukształtuje swoją postać gdy księżyc wyjdzie z fazy nowiu :) 

 

Zarobiony jestem więc atrament siedzi w baniaku. etykiety odbieram dopiero w piątek wieczorem i rozlewać do buteleczek będę po weekendzie ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrament właśnie przechodzi Atramentopogeniczną personifikację wraz z ukształtowaniem wewnętrznej równowagi chi. Ze względu na fazę księżyca (nów) i minimum energii kosmicznej która tworzy aurę istnienia wokół atramentu, oczekiwane jest że atrament wybierze imię dla siebie i ostatecznie ukształtuje swoją postać gdy księżyc wyjdzie z fazy nowiu :)

 

Zarobiony jestem więc atrament siedzi w baniaku. etykiety odbieram dopiero w piątek wieczorem i rozlewać do buteleczek będę po weekendzie ;) 

Zabrzmiało tajemniczo i obiecująco zarazem :rolleyes:

Czekamy niecierpliwie - kolejka już pewnie 5 razy większa niż możliwości :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmmmm żeby mnie ten kolorek (odcień) powalił na kolana, to musiał bym sobie sam zaprzeczyć :cry:

 Konrad, mogłeś się troszeczkę bardziej postarać (no chyba że to nieszczęście coś takiego spowodowało)

(oczywiście to moje odczucie) ale na pewno dla wielu z nas ten kolorek będzie jak najbardziej odpowiedni  :thumbup:

 Pozdrawiam.

Edytowano przez YAMAHAL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm żeby mnie ten kolorek (odcień) powalił na kolana, to musiał bym sobie sam zaprzeczyć :cry:

 Konrad, mogłeś się troszeczkę bardziej postarać (no chyba że to nieszczęście coś takiego spowodowało)

(oczywiście to moje odczucie) ale na pewno dla wielu z nas ten kolorek będzie jak najbardziej odpowiedni  :thumbup:

 Pozdrawiam.

 

Na żywo to kolor, który "wyskakuje" z kartki  :thumbup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...