Skocz do zawartości

Naleśnik ze strefy dobroczynności


Polecane posty

Dwa tygodnie temu luba pojechała do Warszawy na shopping. Wróciła z różnymi dziwnymi szmatkami, ale nie zapomnniała o mnie. Przywiozła mi naleśnik oraz ulotkę Strefy Dobroczynności. O ile się nie mylę na tę chwilę jedyny punkt działa w centrum handlowym Blue City w Warszawie. 

 

Przewodnią myśl Stref Dobroczynności stanowi połączenie efektywnej pomocy kierowanej do potrzebujących z wykorzystaniem ich talentów. W ramach projektu w całej Polsce otwierane będą stoiska sprzedaży produktów przedsiębiorstw społecznych. W ofercie punktów handlowych znajdą się starannie wyselekcjonowane towary wysokiej jakości, wykonane przez członków spółdzielni socjalnych,Zakładów Aktywności Zawodowej, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz podopiecznych organizacji III sektora.

 

Idea to całkiem sympatyczna a naleśnik naprawdę pierwsza klasa. Kolorki podobają mi się, wykonanie również robi dobre wrażenie. Jest za cienki na noszenie w nim piór drogich, ale dla mnie stanowi świetny piórnik na woły robocze i pióra, które noszę za sobą na co dzień. 

 

O cenę nie pytałem, bo to prezent, ale bywam w BC, kojarzę to stoisko i cena nie przekracza 30 PLN ;)

 

Rzućcie okiem:

 

9DrpIP.jpg

 

 

O9Ua2c.jpg

 

fJG3Hw.jpg

 

pQdoBx.jpg

 

S3413Y.jpg

 

JcoyWz.jpg

 

TsArnO.jpg

 

fvbmwK.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny... :) Faktycznie wygląda na cienki ale tak jak napisałeś - na tańsze pióra i jako ogólny piórnik to bardzo fajna sprawa. Bardzo cieszą takie inicjatywy i myślę że to rewelacyjny pomysł, bo z jednej strony daje ludziom zajęcie, które korzysta z ich umiejętności a z drugiej strony są dzięki temu w stanie zarabiać.

Kolorystycznie też bardzo mi się podoba. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny... :) Faktycznie wygląda na cienki ale tak jak napisałeś - na tańsze pióra i jako ogólny piórnik to bardzo fajna sprawa. Bardzo cieszą takie inicjatywy i myślę że to rewelacyjny pomysł, bo z jednej strony daje ludziom zajęcie, które korzysta z ich umiejętności a z drugiej strony są dzięki temu w stanie zarabiać.

Kolorystycznie też bardzo mi się podoba. :)

Podpiszę się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być nawet na droższe pióra. Pióra przed uszkodzeniem mechanicznym ma chronić torebka i MY. Takie futerały chronia raczej przed porysowaniem i te zadanie wykonują bardzo dobrze. Jak ma się złamać to raczej często nawet skórzany futerałek nie pomoże. A wszywając gąbkę to takie etui na pewno ochroni i przy upadku.

Edytowano przez kerad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...