Skocz do zawartości

Naprawa piór wiecznych. Maciej Wardecki.


ArielN

Polecane posty

  • 2 years later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Drodzy moi!

Napiszcie proszę, podzielcie się informacjami, czy ktoś z Was miał jakieś zgrzyty, nieprzyjemności, niepewność co do solidności w czasie naprawy pióra u p.Macieja. 

Czy naprawy były na umówiony termin, pióra znikały lub inne takie niefajne rzeczy. 

Mam kłopot z jednym z piór - są w to wmieszane jeszcze dwie osoby i muszę ustalić, czy ktoś mnie tu na trąbkę nie przerabia.

Dzięki za odzew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeszcze nie. :(

Historia jest nieco skomplikowana: wylicytowałem pióro na Alle - używane,  ale według opisu i zdjęć sprawne i w dobrej kondycji. Po otrzymaniu pióra okazało się, że na korpusie są ślady po jakichś szczypcach, ślady klejenia sekcji do korpusu, a sama sekcja ma szczelinowate pęknięcie. 

Pani sprzedawczyni przepraszala i miała pióro dać do naprawy - trafiło (podobno) do pana Macieja - i tu zaczynają się schody z naprawą. Pani twierdzi, że MW przewleka naprawę i nie wywiązuje się z terminów. Twierdzi również, że nie dostała żadnego potwierdzenia przyjęcia do naprawy. Zadzwoniłem do Wardeckiego, opisałem o co chodzi - on twierdzi, że takie piórko w ogóle do niego nie trafiło! Kontaktuję się ze sprzedającą,  ona twierdzi że Maciej "duby smalone prawi" i chyba mu się coś pomyliło, bo pióro jest u niego.

A ja jestem w czarnej d... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie możesz oszczędzić sobie nerwów i oddać pióro?

Pani sprzedawczyni, skoro zgadza ię że pióro wymaga naprawy, niech je naprawi we własnym zakresie i sprzedaje sprawne.

Swoją drogą ciekaw jestem od kogo kupiłeś, bo jakiś czas temu się mocno przejechałem na "sprawdzonym sprzedawcy" z Allegro.

Powodzenia, nie daj się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, czyli sytuacja bez wyjścia :) rozumiem.

To od siebie dodam, że ściema do p. Wardeckiego  raczej mi nie pasuje. 

Długi termin naprawy jak najbardziej, ale uników żadnych nie zaznałem i komunikacja była zawsze bezproblemowa.

Może sytuacja jakaś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9.05.2017 at 0:11 PM, _ded_ said:

Długi termin naprawy jak najbardziej

 

Trochę mnie przerażasz - co znaczy długi...?
Mam piórko w naprawie (ponoć skrzywiona po upadku stalówka, tylko winnych ni ma) i nastawiałam się na 2-3 tygodnie... będzie dłużej?

Edytowano przez Tiarus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...