Skocz do zawartości

Jakiej wielkości butelki atramentu preferujemy?


Nicpon

Jakiej wielkości butelki preferujemy?  

116 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej wielkości butelki preferujemy? (w ml)

    • 30-39
      56
    • 40-49
      9
    • 50-69
      60
    • 70-90
      7
    • ponad 90 ml
      3


Polecane posty

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

hmm, być może rzeczywiście zbyt szeroko rozstawiłem te widełki... ale z drugiej strony ładnych butelek 60 ml praktycznie nie ma - wybiera się pomiędzy 50-55 ml. 

Wyjścia w sumie mam dwa, albo jedno opakowanie 50-60 ml lub dwa opakowania, jedno 30 ml, a drugie ponad 70 ml, docelowo około 100 ml (jako "economy pack")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, być może rzeczywiście zbyt szeroko rozstawiłem te widełki... ale z drugiej strony ładnych butelek 60 ml praktycznie nie ma - wybiera się pomiędzy 50-55 ml. 

Wyjścia w sumie mam dwa, albo jedno opakowanie 50-60 ml lub dwa opakowania, jedno 30 ml, a drugie ponad 70 ml, docelowo około 100 ml (jako "economy pack")

I tak trba było,ale teraz jest za późno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 ml atrament rzadziej używany (butelki typu pelikan 4001 są ok, ale też plastikowe diamine są bardzo wygodne bo leję bezpośrednio z nich atrament do hindusów)

50-60 ml ulubione atramenty bo tu 30 ml potrafi się skończyć szybciej niż się zacznie (ech to zamiłowanie do stalek OB i OBB).

Ale i ozdobny Akkerman się nie marnuje, tak jak atrament forumowy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ale Drogie Panie.... Groszkowy to ja sobie tak napisałem bo mi się spodobał, a że Nicpoń wspomniał coś o zielonym... Także bez tych smutnych min (Kasia, jaki smutek, że może zabraknąć alkoholu ;))

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...