Skocz do zawartości

Podrasuj swoje pióro! - ogłoszenie wyników


ArielN

Polecane posty

Moi Drodzy,


 


Z radością ogłaszamy wyniki konkursu Piórnik 2013! Oto zwycięzcy:


  • Pierwszą nagrodę otrzymuje Aegir - 55 punktów!

  • Drugą nagrodę otrzymuje Kasiasemba - 28 punktów!

  • Nagrodę pocieszenia za zajęcie trzeciego miejsca otrzymuje Vannolot - 18 punktów!

Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca to fantastyczny skórzany notatnik wykonany i podarowany przez Piotra


 


DSC_0353.jpg


 


DSC_0354.jpg


 


Nagroda za zajęcie drugiego miejsca to podarowane przez Sylwię wspaniałe pióro Waterman Graduate:


 


DSC_0367.jpg


 


Zwycięzcom gratulujemy (prosimy o podanie adresów do wysyłki za pośrednictwem PW), a wszystkim uczestnikom i głosującym dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie. 


Edytowano przez ArielN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest błąd! Mam mniej punktów...

 

Podczas pisania wiadomości z ogłoszeniem wyników przeskoczyliśmy nick Kasisemby, która uzyskała 28 punktów. Już nanieśliśmy poprawkę. Cała trójka zwycięzców otrzyma nagrody :).

 

Za pomyłkę najmocniej przepraszam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopięła swego ;)

Gratuluję zwycięzcom i wszystkim uczestnikom :)

ja wiedziałam, że tak będzie... ;)

na swoją obronę powiem tylko, że moje intencje były jasne od początku, i mąż napisał, dlaczego się zalogował i dlaczego wykonał konwersję, tak? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie dałem rady Kaśce  :gaah:, bo to co Ona wespół z mężem zrobili było po prostu lepsze i bardziej pomysłowe.  :eureka:  

Gratulacje dla zwycięzców ! :clap1: No i czekam na produkcję seryjną (może w ramach pióra forumowego PWF). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...