Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

19 godzin temu, kriis88 napisał:

Co to za pismo? Styl pisania, czcionka? Są do tego jakieś cwiczenia? :)

Przyjrzyj się temu profilowi, to jest pismo, a nie moje kulfony ;)

10 godzin temu, Stalówkowy Potworek napisał:

Piękny Conway! 

Dzięki, to mój piąty CS, ale następne w drodze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minut temu, tom_ek napisał:

Ano :). A właśnie miałem pisać do Ciebie PW - bo mój już gotowy i pewnie jutro z Chorzowa wyruszy :D A do Panów z WT napisałem z pytaniem o sześćdziesiątkę - czarną oczywiście.

Mają do mnie wysyłać 550 to można połączyć paczkę znowu 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.05.2020 o 21:00, moogoom napisał:

Co Ty.... fajnie pisze...

Do podpisywania dokumentów idealne.

Myślę, że do notatek wcale nie gorsze.... Ja bym nie sprzedawał...

🙂

Zawsze możesz zmienić stalówkę lub zeszlifować ziarno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec lockdownu w niderlandach postanowilem uczcic zakupem piora i dalem totalnie d**y  :mellow:

wylicytowalem czarnego parkera 51 mk1 w stanie 'nos' oczywiscie zlota stalowka f a otrzymalem poklejonego trupa bez srodka z blaszana pogieta stalowka

zalozylem spor na ebayu i konto z gb zostalo natychmiast usuniete, 90euro pooooszlo w czelusc internetu

kolejna gorzka lekcja zeby nie kupowac u ludzi bez opinii - sorki musialem sie wyzalic

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vulpen napisał:

koniec lockdownu w niderlandach postanowilem uczcic zakupem piora i dalem totalnie d**y  :mellow:

wylicytowalem czarnego parkera 51 mk1 w stanie 'nos' oczywiscie zlota stalowka f a otrzymalem poklejonego trupa bez srodka z blaszana pogieta stalowka

zalozylem spor na ebayu i konto z gb zostalo natychmiast usuniete, 90euro pooooszlo w czelusc internetu

kolejna gorzka lekcja zeby nie kupowac u ludzi bez opinii - sorki musialem sie wyzalic

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Niewykluczone że pieniądze da się odzyskać, jeśli zapłaciłeś kartą.

https://duckduckgo.com/?q=chargeback&t=canonical&ia=web

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, vulpen napisał:

koniec lockdownu w niderlandach postanowilem uczcic zakupem piora i dalem totalnie d**y  :mellow:

wylicytowalem czarnego parkera 51 mk1 w stanie 'nos' oczywiscie zlota stalowka f a otrzymalem poklejonego trupa bez srodka z blaszana pogieta stalowka

zalozylem spor na ebayu i konto z gb zostalo natychmiast usuniete, 90euro pooooszlo w czelusc internetu

kolejna gorzka lekcja zeby nie kupowac u ludzi bez opinii - sorki musialem sie wyzalic

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Przy płatnościach PayPal masz zwrot z.ich ubezpieczenia, a jeśli karta to usługa chargeback, zadzwoń do swojego banku 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Waterman z poporzedniego posta jednak do mnie nie dotrze, sprzedawca się rozmyślił, na szczęście wszystko udało się załatwić bez problemu...

W ramach pocieszenia zainwestowałam w WM Allure Pastel, tym razem ze sklepu. Postanowiłam, że sprawdzę sobie Watermana przed skokiem na Charlestona. :D Jak na razie jestem zadowolona, ale muszę trochę piórko pomęczyć.

Edytowano przez Stalówkowy Potworek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bukowski napisał:

Może nie kupiłem...aczkolwiek tak. 

Czekam na powrót z Chorzowa, a to jakby kupić nowe ;)

już bliżej niż dalej. 

IMG-20200612-WA0000.jpg

IMG-20200612-WA0001.jpg

 

Wspaniałości same widzę! :)

 

U mnie czas jakiś temu pojawił się kolejny Sailor. A zaczęło się niepozornie, od pomysłu, by może jednego Sailora sprzedać (bo się kurzą w szufladzie), no ale wyciągnęłam, zalałam atramentem i już pisać nie chciałam przestać. No i skończyło się na dokupieniu trzeciego. I to nie jest moje ostatnie słowo ;) 

Tym razem Fine (mam już dwie Mki) i tu muszę przyznać, aktualnie moja ulubiona stalówka (ze wszystkich), Sailorowske Hard-Fine H-F. W planach na pewno jeszcze EF.

Przedstawiam Państwu pierwszego przedstawiciela serii Cocktails na Europę (no wreszcie mamy jakąś serię na Europę), ku radości portfela Coctail w wersji Pro gear slim (mniejszy ale i tańszy!), trochę demonstrator a trochę nie ;)  White Russian. Swoją droga, jak drinków nie lubię, to Białego Rosjanina akurat lubię, o! :)

 

UYJnlA0l.jpg

ZUXDbsOl.jpg

22bJabdl.jpg

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...