Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

58 minut temu, marecki napisał:

@Ender :clap1:

Gdzie Ty te cuda znajdujesz ?

Ojjj,...

dużo tego po świecie do wzięcia jest...:wub:

za dużo jak na,...

55 minut temu, Kleks napisał:

Ja bym raczej zapytał, skąd Ty bierzesz na to kasę? :D

portfel, któremu terapię odchudzającą zafundowałem...B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zmieniona została nazwa, opis, kategoria czy lokalizacja zdjęcia na fotosiku (w ramach zarządzania swoimi fotkami czy albumami) to bardzo prawdopodobne jest, że pozmieniały się dane w linkach. Zdjęcia są, ale pewnie mają inne zaadresowanie. Bez pomocy admina aby podpiąć w starych postach nowe, poprawnie wygenerowane linki, to się chyba nie obejdzie.  @Radek.nie robiłeś czasem jakiegoś porządkowania w albumach na fotosiku, ale już po tym, jak wrzuciłeś linki do postów? 

Edytowano przez marecki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wasze głosy...

Nie mam bladego pojęcia o co kaman z tymi fotkami... żadnych ruchów na fotosiku nie robiłem, poza wrzuceniem fotek i pobraniem linków do wystawienia na forum.

Pisałem do admina PW, ale jak na razie cisza. Wrócę do domu - to coś jeszcze pokombinuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Radek. napisał:

Dzięki Wasze głosy...

Nie mam bladego pojęcia o co kaman z tymi fotkami... żadnych ruchów na fotosiku nie robiłem, poza wrzuceniem fotek i pobraniem linków do wystawienia na forum.

Pisałem do admina PW, ale jak na razie cisza. Wrócę do domu - to coś jeszcze pokombinuję.

Po raz kolejny napiszę, że fotki powinny być na tym samym serwerze co forum.

Po co komu opisy jak nie ma fotek? Zwłaszcza po 3-4 latach... A pióra mają to do siebie, ze im starsze tym lepsze. :)

Zatem fotki powinny być dostępne tak długo jak funkcjonuje forum. To Moderatorzy działów powinni dbać o to, żeby się tam "siano" nie pojawiało.... 

Trzymanie tymczasowych fotek i odnośników do czegoś co nie istnieje - moim zdaniem mija się z celem i sensem.

 

Ale jak zwykle to tylko moje skromne zdanie.... ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2017 o 15:19, Radek. napisał:

Dzięki Wasze głosy...

Nie mam bladego pojęcia o co kaman z tymi fotkami... żadnych ruchów na fotosiku nie robiłem, poza wrzuceniem fotek i pobraniem linków do wystawienia na forum.

Pisałem do admina PW, ale jak na razie cisza. Wrócę do domu - to coś jeszcze pokombinuję.

Mam pytanie: to Twoje pierwsze fotki, które tutaj wrzuciłeś? Bo wiesz, że link trzeba trochę przerobić, a nie wrzucać to, co fotosik pokaże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wąsaty napisał:

Mam pytanie: to Twoje pierwsze fotki, które tutaj wrzuciłeś? Bo wiesz, że link trzeba trochę przerobić, a nie wrzucać to, co fotosik pokaże?

Oczywiście, są to moje pierwsze wrzucone fotki - z fotosika pobrałem kody przeznaczone na fora. Po dodaniu do postów elegancko się wyświetlały, natomiast następnego dnia - biała plama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Radek. napisał:

Oczywiście, są to moje pierwsze wrzucone fotki - z fotosika pobrałem kody przeznaczone na fora. Po dodaniu do postów elegancko się wyświetlały, natomiast następnego dnia - biała plama.

zachęcam do zajrzenia tutaj

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, obiecałem się pochwalić jak przyjdzie i właśnie dzisiaj przyszło, po pięciu tygodniach. To, nawet jak na chińskie standardy, ciut długo. Przyjemną niespodzianką było to, że zamówiłem dwa, a przyszły trzy. Ot, taki miły gest ze strony chińskiego sprzedawcy... Hero 8012

soxxvdi.jpg

JJ1t0Hn.jpg

NpHLHs0.jpg

lWgOuES.jpg

Przypomnę, czemu kupiłem to pióro. Otóż jednym z powodów...

Y1NMRet.jpg

... Jest to, że to pióro jest tak cudownie kiczowate i chińskie, jak chińskie dekoracje. Czerwień, dużo czerwieni, złota i trochę czerni. Złote smoki, złote chińskie ideogramy, no po prostu miodzio. Niestety pióra są w środku strasznie brudne, więc zanim któreś napełnię, muszę go porządnie umyć. Ale już widzę, że stalówka jest niezwykle cienka i... No cóż... Ekchmmm...

Ar7b8rC.jpg

Podsumowując jednakowoż, jestem z tych piór bardzo, ale to bardzo zadowolony :D

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...