Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minut temu, marecki napisał:

Spędziłem sporo czasu przekopując sieć aby zidentyfikować to ładne "coś" ;). Piór z motywem liści znalazłem mnóstwo, zarówno grawerowanych jak i "overlaid", ale takiego nie...  Zdradź sekret :rolleyes: 

Ależ bardzo proszę,...

jeśli wola:D

hULsXPG.jpg

że tak powiem,...

z innej "Beczki":P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, marecki napisał:

zdecydowanie z innej :D . Przyznaję, że szukałem tego motywu również na sekcjach, ale o klipsie nie pomyślalem :headsmack::D

Ot i w całości...

tak się prezentuje...:wub:

RKmLIYN.jpg

a szczegóły też niczego sobie...

ch4D2WL.jpg

jak i "opakowanie" wyjątkowe...

CIwA3BC.jpg

także nic tylko z kieliszkiem Chianti zasiąść i pisać...

co tam w duszy gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marecki napisał:

Ależ oczywiście ! Wprawdzie 90% z nich jest poza moim zasięgiem, ale przynajmniej oko pocieszyłem, np. czymś takim http://www.engravingarts.com/ArticleStylophiles.html i jeszcze co najmniej setką innych 

W rzeczy samej...

cudne, :wub: nie miałem pojęcia o jego istnieniu...:hmm1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś po 14 dniach podróży z Chin dotarło 5 piórek. 

Od góry:

  • Hero 338
  • Hero 8012
  • 2 x Jinhao 992
  • Wing Sung 698

Pierwsze dwa to jednak taki trochę paździerz, ale młody mi się napalił na tego typu pióra więc niech ma. Jedno Jinhao pójdzie na eyedroppera. Zaraz zaleję też Wing Sunga :)

(jeszcze 7 piór w drodze, heh...)

piora2.jpg

Edytowano przez tsulej
jednak 14 dni
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak te dwa Hero z poprzedniego postu nie są złe. Czerwone (8012) pisze zaskakująco przyjemnie. Czarne (338) pisze poprawnie. Gorzej z wykonaniem tego ostatniego, ale czego chcieć od chińskiego pióra za 6 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jak piszą. Pióra przed zalaniem były płukane wodą, której się nie do końca mogłem pozbyć (szczególnie z Hero 338), stąd zapewne różnica w barwie atramentu. Hero 338 jako jedyne nie chciało wystartować po nocy.

oKnQlSn.jpg

Edytowano przez tsulej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wing Sung mój też do mnie jedzie trochę nie mogę się doczekać, bo wygląda bardzo dobrze. Kusi mnie też zamówienie go ze złotą stalówką. To już cztery razy droższa zabawa ale pióro ze złotą stalówką za 200 zł to rzadkość. Muszę się z tym przespać.

PS. Z Hero 338 nie było kłopotów z napełnianiem? Na ogół w tych piórach blaszka jest kompletnie bezużyteczna i trzeba cisnąć gumowy zbiornik mocno palcami po całej powierzchni żeby coś zassać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...