Skocz do zawartości

Globalny katalog marki Sheaffer na rok 2014


Polecane posty

Coś jest w tych Sheafferach, co mi nie leży. Chciałam napisać, że w każdym i od zawsze, ale nie byłoby to prawdą, bo stary Thuckeway w zielone paseczki ze złotą stalówką Triumph bardzo mi się podobał, lecz bez wzajemności. Nie polubił mnie tak bardzo, że przeciekać zaczął w dwóch miejscach :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście ze współczesnych modeli podba się, nawet bardzo, model Valor. Jego cena już mniej ;) Natomiast modele klasyczne, szczególnie Balance oraz Snorkel i oczywiście Connaisseur, to jak dla mnie wspaniałe instrumenty pisarskie. :D

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafik powinien wrócić do podstawówki i trochę sobie fizykę przypomnieć, tragiczny fotoszop. niestety, ale tragi drobiazg wyprowadza mnie z równowagi, podobny efekt jak w piśmidłach dla kobiet, gdzie serwują wyśmigane nastolatki twierdząc, że dobra 30. też tak wygląda. 

nienienie, nie dało rady skupić się na piórach, zapewne są ładne, ale ja poczekam Krzyśku na Twoje zdjęcia tych pisadeł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tak samo jak z piór z kolekcji Valor - zostały jedynie długopisy i rollery... :(

Że co???? :o

Zostaw dla mnie głęboko w szufladzie jednego burgundowego!!! :cry:

Dlaczego ja tego nie zauważyłem i dowiaduję się od osób trzecich?

Czyżby to obecność Ann mnie tak rozproszyła? :(

A Legacy które wypadły?? :wacko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że na Valora jest już znacznie za późno...ostały się już jedynie rollery i długopisy - także jak ktoś ma namiar na pióro, niech szybko je kupuje, bo więcej już tego dobrodziejstwa niestety już nie zobaczymy... :(

Ale jak to.....

;(

Nie wiesz czy w planach jest następca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...