Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lamy 2000

Lamy

• Aby odpowiedzieć, musisz się zalogować.
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 konrad white

konrad white

F

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Skąd jesteś?L

Napisano 10 grudzień 2016 - 19:51

Lamka wróciła po ok. 6 tygodniach z naprawy. W opisie stwierdzono, że naprawiono spływak.

Na gorszym papierze to pióro podaje duże ilości atramentu, więc w pracy średnio mi się sprawdza, ponieważ podaje za dużo atramaentu, za to w Travelersie pisze cudownie:) Safari i Al-Star lepiej się zachowują na tego typu podłożu.

#22 konrad white

konrad white

F

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Skąd jesteś?L

Napisano 21 grudzień 2016 - 17:42

Niestety pióro ma jeszcze większy problem i pluje atramdntem zwłaszcza, kiedy w zbiorniku pozostaje mniej niż połowa atramentu.
Nie mam sił znowu tego reklamować. Wysłałem ponownie mail do PrimeLine.

2d868f8c3ca8f48emed.jpg

08226d716468a62emed.jpg

68eff7cb2f17f28fmed.jpg

Użytkownik konrad white edytował ten post 21 grudzień 2016 - 18:01

#23 emrzet

emrzet

XF

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 89 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 18:00

:( przykra sprawa, z ciekawości zapytam ile lat używasz to pióro?

#24 konrad white

konrad white

F

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Skąd jesteś?L

Napisano 21 grudzień 2016 - 18:19

:(przykra sprawa, z ciekawości zapytam ile lat używasz to pióro?

Problem wystąpił po około roku i nie jest to pióro intensywnie używane, bo mam 7.
Nigdy mi nie upadło ani nie rzucałem nim o ścianę.

Użytkownik konrad white edytował ten post 21 grudzień 2016 - 18:21

#25 emrzet

emrzet

XF

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 89 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 21:15

Przykra sprawa, źle to świadczy o Lamy. Ale może to błąd serwisu, co się niestety czasem zdarza, spróbuj reklamować.

#26 konrad white

konrad white

F

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Skąd jesteś?L

Napisano 21 grudzień 2016 - 21:55

Pióro było w głównym serwisie producenta w Niemczech, w skoro tam nie potrafią poprawnie zdiagnozować i usunąć usterki, to powinni zwrócić pieniądze lub wymienić na nowy egzemplarz. Jak napisałem do PrimeLine, że oczekuję ww. rozwiązań, to odpisano, że jedyny atrament jakiego mogę używać to ten markowy, kuriozum.

Użytkownik konrad white edytował ten post 21 grudzień 2016 - 21:56

#27 emrzet

emrzet

XF

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 89 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 09:20

Fakt odpowiedź z gatunku żenujących. Trzymam kciuki, jeżeli pióro tak się zachowuje po roku to jest to w mojej ocenie wada ukryta produktu.

Co do jakości serwisu, miałem taki przypadek, że notebook HP z serii elitebook był w serwisie 3 razy! Właściwie wyglądało to tak, że jechał wracał i po kilku dniach jechał ponownie. Z ostatnią wizytą było tak, że przyjechał kurier odebrałem sprzęt, niby naprawiony, uruchamiam i zonk nie działa. Serwis przeprosił i przysłał nowy komputer, tyle że ta zabawa trwała ze 4 miesiące! Nie życzę takich przejść z piórem. 

#28 Radek.

Radek.

XXF

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 25 grudzień 2016 - 01:39

konrad white - jeśli zakupiłeś problematyczne pióro jako osoba fizyczna (konsument) - wrzuć w google temat "niezgodność towaru z umową" i spróbuj Twoją sytuację odnieść do przepisów konsumenckich.

Moim zdaniem jest duże prawdopodobieństwo załatwienia sprawy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

#29 konrad white

konrad white

F

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Skąd jesteś?L

Napisano 25 grudzień 2016 - 03:23

Producent zadeklarował wymianę na nowy egzemplarz, po tym jak napisałem, że problem po naprawie przybrał na sile. Pod koniec stycznia otrzymam zapewne nową Lamę.

#30 emrzet

emrzet

XF

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 89 postów

Napisano 25 grudzień 2016 - 11:27

Dobra wiadomość, o ile kolejny egzemplarz, będzie sprawował się bez zarzutu, czego Ci życzę. Czyli serwis Lamy zachował się jak należy.

Wątki oznaczone tagami: Lamy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych