Skocz do zawartości

Aurora BCC (Ottantotto 803?)


Gość

Polecane posty

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Nie mam zielonego pojęcia, jak to wygląda w innych piórach, ale obstawiam, że tak właśnie było. Możliwe, że Inahon będzie w stanie tę informację zweryfikować.:)

 

Ps.

Gdzieś mam nowe zdjęcie stalówki, jak znajdę, to wrzucę.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, proszę - Inahon jest niezawodny. :) Co do pisania - nie, nie piszę nim często. To naprawdę piękne pióro i co tu dużo gadać, cenny egzemplarz w mojej skromnej kolekcji, dlatego raczej rezerwuję je na specjalne okazje, lub kiedy chcę sobie zrobić frajdę i wieczorkiem przy dobrej herbacie napisać coś ważnego pięknym piórem. Doskonale zachowuje się, jeśli chodzi o start po dłuższym leżakowaniu z atramentem w środku. Te złocenia... no cóż, to kwestia gustu, wg mnie to pióro nie epatuje bogactwem i jest pomyślane z ogromnym wyczuciem. Po prostu klasa. Szkoda, że sprzedający tak daleko od Ciebie, bo mógłbyś pooglądać pióro przed kupnem. Wygląda na nieodebrany zastaw.

 

Ps.

A może będziesz przed zakończeniem aukcji na południu Polski? Podjechałbyś do mnie i pooglądałbyś pióro...

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję, ale właśnie wyjeżdżam do Poznania służbowo więc to południe mocno nie po drodze, niestety.

Korci, bo widać, że fajne piórko, ale mi teraz po głowie chodzi jakiś Japończyk... no pomyślę jeszcze. Może w międzyczasie Inahon obniży cenę na swojego legacy do tak atrakcyjnego poziomu, że nie uda mi się przejść obojętnie.... :)

 

Inahon, dzięki za wyjaśnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu a nie spadło Ci jakieś pod regały w magazynie? :D  :D  :D

 

Obawiam się, że pióro limitowane Aurora BCC to produkt mocno deficytowy, poszukiwany i rozchwytywany. Tego typu pióra nie mają prawa spadać bądź sturlać się pod regały, wręcz im to nie wypada i jest zabronione. Jedynie, co miałbym do zaoferowania, to nieco podobny model 814, wszak mocno odchudzony... ;)

Edytowano przez INAHON Sp. z o.o.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Pióro zaiste piękne. :)

Przy napełnianiu proponuję tylko uważać i czynić to raczej delikatnie.

Korpus pod pokrętłem może mieć tendencję do pękania.

I właśnie mi się to przydarzyło... szkoda, że Twoją radę przeczytałem post factum  :( Nic tylko się pochlastać !!!

Ale o tak "kocham" to pióro. Jest cudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...