Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bardzo mi się podoba ten agresywny wygląd Pilota.

Ja dzisiaj rozpisywałem Caliarts Ego, po 3 dniach od zalania atramentem i jakiś 2 stronach zapisanych pisze idealnie i gładko sunie po papierze.

Zalałem go atramentem Sheaffer Red i chyba przezroczysty plastik zbiornika zaczyna się barwić na czerwono. Jakoś mnie to nie przeraża całość prezentuje się nieźle.

Caliarts-Ergo-2_zpspzkintlu.jpg

Caliarts-Ergo-3_zpshfqboyhh.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Topaz napisał:

@Kowal1623, jutro wrzucę z przyjemnością, mam zalane Monteverde Horizon Blue. Bo dzisiaj piszę, pasującym mi do letniej koszuli, piórem ręcznie zrobionym z mosiądzu, lakierowanym w fantastyczne zielono-fioletowe fale lakieru z brokatem.

 

d517d18c2b4a811c.jpg

Super! Dzięki. Bardzo interesuje mnie ta stalówka "Fine Cursive Stub". To stub, czy oblique? Daj znać proszę jak się tym pisze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kowal1623, to stub, równo zaokrąglona, bez ścięcia z którejś ze stron, trudno to wrażenie oddać, jak się pisze tą stalówką, zdjęcia nie oddadzą, zwłaszcza przy moim chrakterze. Polecam, warto kupić, może tą konkretną, a może wogóle Cursive Sub. Ja zdecydowałm się już po pierwszych kilku napisanych wyrazach. Mam...dziesiąt piór i różne w nich stalówki, ale ta jest wyjątkowo przyjemna, żaden flex nie daje mi takiej przyjemności pisania. Jedno trzeba dodać, jest wymagająca, co do charakteru pisma, widać to na zdjęciach :)

 

1e3343a1ec77bd3e.jpg

 

76bbab6a5417d961.jpg

 

5d204ce4f9f0f8df.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odnalazłem w torbie podróżnej pióro Herlitz my.pen w wersji Marcel Ostertag, szare z ciekawym zadrukiem, naśladującym materiał. Wystartowało po 3-4 miesiącach spoczynku od pierwszej kropki :). Bardzo ciekawa, gładko pisząca stalówka z dużym zakresem tolerancji na przekrzywianie.

 

98ba01791d81c5f4.jpg

 

Zdjęcie ze strony producenta, bo aparatu przy sobie nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Topaz said:

Dzisiaj odnalazłem w torbie podróżnej pióro Herlitz my.pen w wersji Marcel Ostertag, szare z ciekawym zadrukiem, naśladującym materiał. Wystartowało po 3-4 miesiącach spoczynku od pierwszej kropki :). Bardzo ciekawa, gładko pisząca stalówka z dużym zakresem tolerancji na przekrzywianie.

 

98ba01791d81c5f4.jpg

 

Zdjęcie ze strony producenta, bo aparatu przy sobie nie mam.

Jak na Herlitza jest bardzo ładne...

Edytowano przez Gość
E.R
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nikaa napisał:

https://zapodaj.net/f19b7c5cda3d5.jpg.html

 

Ps. Mam jakiś problem ze wstawaniem zdjęć do postu (używam telefonu teraz tylko) :( 

 

Tak na przyszłość - żeby zdjęcie się pojawiło,,od razu", a nie w linku, na końcu niego musi być jpg, a nie html. Niestety hostingi nie umożliwiają skopiowanie bezpośrednio takiego linku (są, ale nieliczne), a usunięcie,,html" z końca (oczywiście kropkę przed html też) powoduje błąd. Ja od siebie polecam:

a) inny hosting niż zapodaj - bo całe forum się na ciebie zezłości, jak zdjęcia znikną po 30 dniach (a to nie jest przykład terminu, bo serio znikają po równo 30 dniach)

b) otworzenie linku (i nawet na telefonie) i tam jest,,Pokaż adres obrazu" - kliknij w to i voilla - masz link z jpg na końcu oraz bez zbędnych treści wokół zdjęcia - samo zdjęcie ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...