Skocz do zawartości

Rysuj! I wygraj pióro!


ArielN

Polecane posty

Frank prowadzący sklep fontoplumo.nl ufundował kolejną wspaniałą nagrodę dla użytkowników PWF. Osoba, która zgodnie z regulaminem przygotuje najciekawszą pracę (rysunek) otrzyma wspaniałe pióro! 
 
Oto i ono:
 kaweco-is-fueller-blau.png
Kaweco Sport ICE blue z klipsem (stalówka do wyboru przez zwycięzcę: EF, F, M, B lub BB).
 

Regulamin konkursu:

1. W konkursie może wziąć udział każdy Użytkownik PWF z wyłączeniem administratorów. 
2. W ramach konkursu użytkownicy przygotowują rysunek/rysunki wykonane piórem wiecznym lub przedstawiające pióro/pióra wieczne.
3. Rysunki publikowane przez użytkowników muszą spełniać następujące warunki
- rysunki nie mogą być pracami publikowanymi wcześniej,

- rysunki nie mogą zawierać treści reklamowych, zaproszeń na zewnętrzne serwisy/portale/wortale/fora.
4. Uczestnicy konkursu decydując się na zamieszczenie prac wyrażają zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z regulaminem PWF.
5. Po zakończeniu okresu zgłaszania prac do konkursu, użytkownicy w drodze głosowania zorganizowanego przez administrację, dokonają wyboru najlepszej pracy.

 

Konkurs rozpoczyna się 1.09.2013 r. i potrwa ponad 2 tygodnie. Ostatni dzień zgłaszania rysunków to 15.09.2013 r. Zamknięcie listy prac nastąpi w nocy z 15.09 na 16.09 o godz. 00:00. Następnie rozpocznie się głosowanie.

 

Odnośniki do prac biorących udział w konkursie będą publikowane w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei:

 

Regulamin konkursu:

[..]
2. W ramach konkursu użytkownicy przygotowują rysunek/rysunki wykonane piórem wiecznym lub przedstawiające pióro/pióra wieczne.

[...]

 

Czyli - rysujesz piórem co chcesz, lub czym chcesz i jak (np. pastelami lub kredkami akwarelowymi), ale tylko pióra. :)

 

Pytanie 2:

 

Użytkownik może zgłosić do konkursu więcej niż jedną pracę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to, że praca wisi u kogos na ścianie, oznacza, że była publikowana?

Zamieściłem rysunek, który dałem mojemu Tacie w prezencie, ale po chwili zastanowienia naszły mnie wątpliwości, czy spełnia kryteria. Jak Administracja definiuje publikację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to, że praca wisi u kogos na ścianie, oznacza, że była publikowana?

Zamieściłem rysunek, który dałem mojemu Tacie w prezencie, ale po chwili zastanowienia naszły mnie wątpliwości, czy spełnia kryteria. Jak Administracja definiuje publikację?

 

Spełnia, spełnia :). Przez publikację rozumiemy ogłoszenie (zamieszczenie) pracy w formie drukowanej lub innej:

 

1. w taki sposób, że będzie ona skierowana do więcej niż jednego adresata jednocześnie (adresat nieokreślony liczbowo);

2. z towarzyszącym autorowi zamiarem popularyzacji pracy.

 

Aby uznać ogłoszenie (zamieszczenie) za publikację, warunki muszą być spełnione łącznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Co prawda nie głosowałem na kota (nawet w pewnym momencie wydawało się, że będzie dogrywka), niemniej gratulacje dla zwyciężczyni  :clap1:  

Myślę, że nagroda jest w pełni zasłużona, za tę jak i inne prace, które można zobaczyć w fotosiku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za czas poswięcony na wykonanie prac i współzawodnictwo a Frankowi za wspaniałe pióro.

 

Mam nadzieję, że na niej nie poprzestaniesz i będziesz ciągnęła serię. Może teraz elektroniczny piesek?

Trzymam kciuki i... pochwal się jakąś drobną recenzją wygranego piórka :)

 

 

Te dwie prośby mozna połączyć. Postaram się aby w najbiższym czasie pojawiła się recenzja z Cyfrowym Fafikiem w tle :D

Edytowano przez Yennefer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...