Skocz do zawartości

Najciekawsza recenzja zgarnia pióro!


ArielN

Polecane posty

Frank prowadzący sklep fontoplumo.nl ufundował nagrodę dla użytkowników PWF. Osoba, która zgodnie z regulaminem przygotuje najciekawszą recenzję otrzyma wspaniałe pióro! 

 

Oto i ono:

 

kaweco-cs-fuellhalter-schwarz.png

 

Kaweco Sport Classic Black z klipsem (stalówka do wyboru przez zwycięzcę: EF, F, M, B lub BB).

 

Regulamin konkursu

1. W konkursie może wziąć udział każdy Użytkownik PWF z wyłączeniem administratorów. 
2. W ramach konkursu użytkownicy przygotowują recenzje piór wiecznych.
3. Recenzje publikowane przez użytkowników muszą spełniać następujące warunki:
- treść recenzji musi liczyć co najmniej 1500 znaków ze spacjami (w przypadku recenzji pisanych odręcznie na papierze odpowiednikiem jest zapełniona 1 strona objętości strona w formacie A4),
- treść recenzji musi mieć charakter unikalny (niepublikowana na innych portalach ani przed, ani w trakcie, ani po konkursie),
- zdjęcia dołączane w ramach recenzji mogą być zdjęciami już publikowanymi,
- recenzje nie mogą zawierać treści reklamowych, zaproszeń na zewnętrzne serwisy/portale/wortale/fora (dotyczy to zarówno treści jak i zdjęć).
4. Uczestnicy konkursu decydując się na zamieszczenie prac wyrażają zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z regulaminem PWF.
5. Po zakończeniu okresu zgłaszania recenzji do konkursu, użytkownicy w drodze jawnego głosowania zorganizowanego przez administrację, dokonają wyboru najlepszej recenzji.

 

Odnośniki do recenzji biorących udział w konkursie będą publikowane w tym temacie.

Konkurs rozpoczyna się 28.06.2013 r. i potrwa ponad 2 tygodnie. Ostatni dzień publikacji recenzji to 14.07.2013 r. Zamknięcie listy nastąpi w nocy z 14.07 na 15.07 o godz. 00:00. Następnie rozpocznie się głosowanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzisiaj dotarło do mnie czarne Kaweco Sport:

ArorB9B.jpg

Zawartość przesyłki była dość bogata. Oprócz samego pióra (ukrytego w malutkim tekturowym pudełeczku) otrzymałem dość nietypową kartę gwarancyjną (wykonaną z tektury z przetłoczeniami i wycięciami - niezbyt rozumiem, czemu mają służyć. Żeby móc założyć ją na pióro...? ;)), naklejkę z logo Kaweco, wizytówkę Fontoplumo, liścik od Franka - oczywiście napisany piórem :) - oraz specjalny krótki konwerter - wielkie dzięki Frank :)

wrjF7wV.jpg

 

Tutaj Kaweco w otoczeniu piór z mojej recenzji:

T9DjRsv.jpg

 

Tutaj w zestawieniu z innymi czarno-złotymi piórami. Pilot 78g, Pelikan MK30 oraz Pelikan Script. Wybaczcie jakość tych zdjęć, niestety miałem dzisiaj dość ograniczone warunki:

 

MW4q2kY.jpg

 

Oczywiście Kaweco jest stworzone z myślą o używaniu go ze skuwką na korpusie, więc aby oddać sprawiedliwość jego rozmiarom:

 

ta4utZ9.jpg

 

W tej konfiguracji dostajemy wygodne pióro o normalnych rozmiarach.  Na żywo ta zabaweczka robi jeszcze lepsze wrażenie niż na zdjęciach.

 

Jeszcze raz dziękuję administracji forum oraz Fontoplumo za organizację konkursu oraz dziękuję wszystkim, którzy głosowali na moją recenzję. Pozdrawiam ;)

Edytowano przez Rittel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawą rzecz:

kaweco-cs-fuellhalter-schwarz.png

y09jENW.jpg

 

Stalówka Kaweco Sport na górze, z opisu konkursu nie ma tzw. breather hole*, natomiast moje Kaweco już ma. Cieszę się, bo bardziej mi się podoba tradycyjny wygląd stalówki z tą dziurką, zwracam tylko uwagę na ciekawą różnicę. 

 *znów nie wiem jak coś powiedzieć po polsku - może przydałby się polsko-angielsko-obrazkowy słowniczek pojęć w podpiętym temacie na forum? Taki atlas anatomii pióra wiecznego po polsku. Chyba że gdzieś jest a ja jestem ślepy i nie znalazłem.

 

Pióro dostało już atrament - oczywiście Diamine PWF Blue Dream. Na razie jestem zachwycony :) Na recenzję jednak trochę zbyt wcześnie, niech się to piórko chwilę poużywa. Fanatykom idealnego wyglądu polecam się zastanowić nad ALsportem, demonstratorem, Sportem Ice albo którąś z ciekawych wersji wykonanych z innych niż plastik materiałów - mój Sport już złapał sporo rysek, zwłaszcza na korpusie od nakładania skuwki. Byłem tego świadom wcześniej i nie jest to dla mnie problem, zwłaszcza że zamierzam Kaweco używać jako swojego pióra do codziennego użytku, więc ryski złapałoby prędzej czy później, ale uczulonych na wygląd i polerujących ryski ostrzegam ;).

 

Chyba zrozumiałem ideę nacięć i przetłoczeń na karcie gwarancyjnej:

bhRMEdj.jpg

Nadal nie rozumiem po co, ale da się tak zrobić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrozumiałem ideę nacięć i przetłoczeń na karcie gwarancyjnej:

bhRMEdj.jpg

Nadal nie rozumiem po co, ale da się tak zrobić :)

jak to? po prostu przenośny stand, co by panie w przysłowiowym geesie, też mogła ładnie wyeksponować piórko.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujący i pożyteczny konkurs. Gratuluję zwycięzcy i dziękuję Frankowi za ufundowanie nagrody oraz administratorom za organizację. Dzięki temu mogliśmy obserwować pochłaniające zmagania kolegów i koleżanek z forum.

 

Czy planowane są kolejne konkursy? Chętnie sam coś ufunduję. Bo żeby brać, to trzeba też od siebie dawać.

Edytowano przez jwrzask
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...