Skocz do zawartości

Bookworm 702 - czar akrylu


Polecane posty

@malwes - ja zauważyłem, że w trakcie napełniania poprzez stalówkę, konwerter Bookworma jakby nie chciał napełnić się do końca (tak powiedzmy w 2/3). Podejrzewam, że ta odrobina powietrza, która pozostaje może mieć wpływ na podawanie atramentu, ale nigdy nie byłem mocny z fizyki ;).

Przy pierwszym napełnieniu też nie napełnił mi się do końca, w drugim było ok.

Przeglądam te forum dosyć regularnie i nie wiem dlaczego to właśnie tanie pióra wywołują dużą dyskusję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No i przyszedł. Wygląda zdecydowanie mniej ładnie niż na zdjęciach, ale nadal przystojnie.:) Mam jednak potężny problem. Otóż napełniam pióro atramentem i natychmiast po napełnieniu widzę, jak atrament równiutko wypływa spowrotem do kałamarza. Wlał - wylał. oO Jeszcze tak nie miałem... Co może być przyczyną?

Co do samego pisania, to stalówka twarda jak gwóźdż, ale pisze przyzwoicie i gdyby nie powyższy feler piórko miałoby szansę na zawojowanie piórnika podróżnego. A tak... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thay - jak mi dadzą za darmo, to mogę potestować :P Ale za własne, ciężko zarobione, to już chyba lekka przesada.

@janykiel - przepłucz, pokombinuj przy spływaku. Za taką kasę można poeksperymentować. Lepiej, żeby poległ w walce, niż zalegał w szufladzie. A tak nawiasem mówiąc - próbowałeś zapodać mu atrament z patronów? Może konwerter jest zrąbany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zakupu tego pióra przekonałem się, że są jeszcze sprzedawcy, dla których zadowolenie klienta jest ważne. Napisałem do sprzedawcy (kupowałem na ebay u barb4ry1) o problemie z piórem, a jego reakcja przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wczoraj odebrałem nowe pióro, które sprawuje się bez zarzutu. I podzielam opinie komplementujących Bookworma 702 - oferuje zdumiewająco dużo za naprawdę niewiele. W wolnej chwili skrobnę kilka słów od siebie i dodam parę zdjęć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ostatnio kupiłam wersję turkusową. Od razu zatankowałam Pelikanem, oczywiście turkusowym :P Był pewien problem z tym, że przy zamkniętym piórze atrament wyciekał, brudząc sekcję i moje palce, ale kuracja wodą z detergentem pomogła. Teraz jedyny mankament to to, że stalówka trochę drapie, ale może wygładzi się, jak trochę nim popiszę.

 

Fajne jest w nich to, że dwóch takich samych raczej nie będzie, zawsze się te wzorki na akrylu inaczej ułożą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...