Skocz do zawartości

Witam


M-kwadrat

Polecane posty

Witam wszystkich użytkowników forum!

Co prawda coraz mniej piszę ręcznie ale dostałem ostatnio olśnienia, że mógłbym to robić ze stylem. Niestety zakopane w trakcie przeprowadzki pióra (tani Parker z czasów studiów i trochę późniejszy i trochę lepszy Waterman) są nie do odzyskania w krótkim czasie więc na tą chwilę używam niemarkowanego pióra (reklamówki) ze stalówką Iridium Point i poszerzam wiedzę. W najbliższym czasie nie widzę perspektyw na zakupy drogich piór ale dowiedziałem się już o istnieniu przyzwoitych instrumentów do pisania w rozsądnych cenach więc nie wykluczam powiększania się piórnika. Do tego chciałbym popracować na pismem i nauczyć się jak czasem napisać coś elegancko czy ozdobnie i stąd zainteresowanie nauką kaligrafii i tu pewnie jakieś choćby budżetowe narzędzie będzie niezbędne.

pozdrawiam z Poznania,

M2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Chwała za Twoje olśnienie! :D

Ja lubię starocia. I przekonałem się, że za symboliczną cenę (albo i bez) można mieć wspaniałe instrumenty!

Jesteś więc w dobrym miejscu.

Tyle, że... przepadłeś!!! :P Bo kto tu jest, ten chyba z piór się nie wygrzebie. Czego Ci (i sobie) serdecznie życzę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadom niebezpieczeństw ;-) Stare przedmioty, mające swoją historię bardzo do mnie przemawiają. Studząco działa tu na mnie na razie fakt, że nie umiem jeszcze dobrze ocenić ich faktycznego stanu. Ale to się pewnie kiedyś zmieni i wtedy te wszystkie cuda sztuki użytkowej będą mnie coraz głośniej wołać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...